تلفن 22..215  

آنان که پیروز می شوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند-------ویلیام شکسپیر

 

 ثبت نام دبيرستان جوان براي سال تحصيلي 94-1393 آغاز شد.

ضمن تشكر از استقبال گسترده شما از پيش ثبت نام سال تحصيلي 94-1393 ، به اطلاع مي رساند پيش ثبت نام سال تحصيلي 95-1394 مورخ 1393/10/1 آغاز خواهد شد...

 جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما در تماس باشید.

 

برگزاری كلاس های تقویتی رایگان تابستانی

کلاس‌هاي دبيرستان از سال اول تا پيش دانشگاهي و کلاسهاي ويژه‌ي کنکور (پيش + پايه) براي تمام دروس ارائه مي‌گردد. در کليه‌ي کلاسها (دبيرستان و کنکور)، مطالب بصورت کاملا مفهومي و تشريحي تدريس مي‌گردد و پس از آن به تست‌هاي آن مبحث يا فصل مورد نظر پرداخته مي‌شود. 

 

به وب سایت دبیرستان جوان خوش آمیدید.

این مدرسه با هدف بالا بردن سطح علمی و فرهنگی دانش آموزان بنا گردیده و با  سابقه ي آموزشی درخشان و با بالاترین میانگین معدل سالیانه در بین کلیه ي دبیرستانهای استان و با 100 درصد قبولی در کنکور دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در سال های قبل و كسب رتبه ي اول مدارس پسرانه غير دولتي استان  در امتحانات نهايي رشته ي رياضي 

نفرات برگزیده  مسابقات جهانی علوم            

تاریخچه

دبیرستان جوان  در سال 1355  تاسیس گردید. این دبیرستان از ابتدای تاسیس تا کنون تلاش کرده است با برنامه ریزی دقیق و آموزش کار آمد و با تاکید بر دغدغه های تربیتی فرهنگی به همراه تلاش و دلسوزی دبیران و اساتید مجرب و همت و پشتکار دانش آموزان فرهیخته و ممتاز خود و با توکل بر خداوند متعال در راستای تربیت انسان توسعه یافته و اخلاق مدار گام بردارد.

و اکنون بعد از سال ها شاهد به بار نشستن همه ساله ی تلاش ها هستیم . ورود عزیزانمان به برترین دانشگاه های  ایران و کسب مدال های رنگارنگ المپیاد و سایر موفقیت های پژوهشی و فرهنگی ما را به ادامه ی استوار تر مسیر امیدوارتر می نماید.

فعالیت های مهم دبیرستان جوان

برگزاري كلاسهاي المپياد :

المپيادهاي علمي ميدان سخت كارزار انديشه‌هاست. امروزه جوامع توسعه يافته توجه به علوم پايه را در اولويت برنامه‌هاي خود قرار داده اند و اين امر باعث رشد و شكوفايي علمي در اين كشورها گرديده است.

از طرف ديگر علوم پايه (رياضي، فيزيك، شيمي، كامپيوتر، زيست شناسي و نجوم) دروس اصلي رشته‌هاي تخصصي و دانشگاهي را تشكيل داده و رشد اين علوم زمينه لازم براي توليد علم فراهم آورده است؟ باشگاه دانش پژوهان جوان وابسته به وزارت آموزش و پرورش همه ساله در رشته‌هاي مختلف علوم پايه اقدام به برگزاري سه مرحله آزمون مي‌نمايد كه آن را «المپيادهاي علمي كشور» مي‌ناميم.

برگزاري سمينارها و كلاسهاي پژوهشي :

هدف از پرورش كودكان و نوجوانانمان، تحويل فردي خلاق و كارآفرين به جامعه است. مهندسين و پزشكان و فارغ التحصيلان نظام آموزشي اگر در مسير آموزش مسلح به توانمندي‌هاي علمي و توانمنديهاي يدي نباشند آمار متخصصين بيكار ما رو به تزايد باقي خواهد ماند.

رسالت مدارس پيشرو توجه به آموزش پروژه محور با همراه سازي تدريس كلاسيك كمكي به اصلاح روند تربيت فرزندان كشورمان است.

واحد پژوهش دبيرستان جوان با احساس همين مهم برنامه‌هايي در راستاي مواجه سازي دانش آموزان با فن و به چالش كشيدن آنان با پروژه‌هاي تحقيقاتي موثر مي‌باشد.

 

برگزاري كلاسهاي نجوم :

کلاس پژوهشی نجوم با هدف آموزش نجوم با تکیه به روشهای پژوهشی تعریف شده است.

 با توجه به میان رشته ای بودن این علم، در این دوره  تلاش می شود تا دانش آموزان با دیدگاههای گوناگون و علاقه های متفاوت با این علم و شاخه های آن آشناتر گردند.

 این کلاس با تعریف پروژه هایی برای دانش آموزان علاقه مند ضمن راهنمایی آنها در پروژه مذکور ، روش های پژوهشی و تحقیقی را نیز آموزش داده و ایشان را برای گامهای مهمتر بعدی در مقاطع بالاتر آماده می سازد.

 

دبیرستان جوان ثبت نام می کند

 

شرایط ثبت نام دانش آموزان پایه اول

1) دارا بودن حداقل معدل 19 در کارنامه نیمسال اول سوم راهنمایی

2) کسب رتبه ی زیر 500 در میان شرکت کننده در مرحله اول آزمون ورودی 

3) موفقیت در مصاحبه علمی حضوری دبیرستان

شرایط ثبت نام دانش آموزان در میان پایه :

1) دارا بودن حد اقل معدل 19 در کارنامه نیمسال اول

2) موفقیت درآزمون ورودی جامع مدرسه 

3) موفقیت در مصاحبه ی علمی حضوری دبیرستان

نکته :

* رتبه های اول تا سوم مدارس برتر تهران و برگزیدگان المپیادهای علمی و جشنواره ی خوارزمی در اولیت می باشند.

* دانش آموزان مستعد و نخبگان پایه ی سوم راهنمایی می توانند در کلاس های آمادگی و آزمون آزمایشی شرکت نمایند.

* برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط ثبت نام با شماره تلفن های مندرج در قسمت ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید