نمونه کارها

شرکت تبلیغاتی هنری ارغوان، با 12 سال سابقه در عرصه تبلیغات، گرافیک و عکاسی حرفه ای از پیشگامان صنعت تبلیغات نوین در کشور می باشد

تبلیغات

امروزه یکی از موثر ترین راه نمایش محصول و تاثیر گذاری روی مخاطب تبلیغات محیطی ( بیلبورد ) ست. اهمیت این نوع رسانه سبب شده است که سهم این نوع رسانه در ذهن مخاطب بعد از تیزر تلویزیونی رتبه دوم را به خود اختصاص بدهد. با توجه به اشتیاق مردم به شهرنشینی و گستردگی معابر، امکان ویژه ای برای تدوین استراتژی های ارتباطی در حوزه بیلبورد، استند، ماکت، تبلیغات حجمی و ... به دست آمده و با توجه به ویژگی های این نوع تبلیغ در راستای معرفی و ارتقای برند از طریق دستیابی به رسانه های خلاق با گروه های مخاطب طبقات اجتماعی، جذابیت خاصی را در صنعت تبلیغات ایجاد کرده است.
 

 

نوآوری

 

رنگ های متنوع

 

طراحی منحصر به فرد

 

خلاقیت

درباره ما

موسسه فرهنگی هنری و تبلیغاتی ارغوان با بیش از یک دهه تجربه موفق در عرصه تبلیغات و با بهره گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان مهندسی کامپیوتر، فن آوری اطلاعات، طراحی، گرافیک، عکاسی، معماری، اقتصاد و بازرگانی قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و محصولات هنری متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.

اطلاعات تماس :
نام شرکت : شرکت تبلیغاتی هنری ارغوان
آدرس : تهران مطهری
تلفن : 0221221
ایمیل : info@arghavan.com