شیوه های آموزشی اساتید این آموزشگاه کاملا به روز بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب شده، با مواد درسی دانشگاهی این رشته هماهنگی کامل دارد

اخبار
1393/07/22
کنسرت گروه «کوک» در ساعت 21 روز 25 مهرماه در تالار «ایوان شمس» برگزار خواهد شد. اعضای سرشناس این گروه پس از حدود یک سال و به تهیه کنندگی «آرام سنگلجی» روی صحنه می روند. آنها مهرماه سال گذشته در آمفی تئاتر «فجر انقلاب» اجرای برنامه داشتند و در طول این یک سال مراحل تولید آلبوم گروه کوک را دنبال می کردند.
1393/07/22
کنسرت «امید حجت» طی روزهای 16 و 17 مهرماه به میزبانی تالار «ایوان شمس» برگزار شد. او در این برنامه گلچینی از تک قطعاتی که طی سالهای اخیر با صدای خود منتشر کرده بود را در میان استقبال خوب مخاطبانش اجرا کرد.

آموزشگاه موسیقی تکنوازان از سال 1383 آغاز به کار نمود و از ابتدای شروع فعالیت خود سعی نموده است که نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه های موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد

گالری تصاویر

اساتید آموزشگاه

آرش احمدی

مدرس گیتار

محمد مفید پور

مدرس گیتار 

رضا محمدی

مدرس پیانو

علی اکبری

مدرس ویولون

فعالیت های اجرایی

این آموزشگاه علاوه بر فعالیت در بعد آموزشی، در برگزاری کنسرت نیز فعال بوده و در هر فصل چندین کنسرت در سالن این آموزشگاه اجرا می شود. علاوه بر این ، هر ساله گروه های منتخب در پایان سال در خارج از آموزشگاه در فرهنگسرا ها به اجرای برنامه می پردازند.

فضای آموزشی

با گسترش فضای آموزشی در سال 1388، این آموزشگاه دارای 12 کلاس آموزشی در دو ساختمان دو طبقه برای برگزاری کلاس های خصوصی، گروهی، تمرینات و اجراهای پژوهشی است که همگی به منظور فعالیت های موسیقی طراحی و آکوستیک شده اند.

روش های آموزشی

شیوه های آموزشی اساتید این آموزشگاه کاملا به روز بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب شده، با مواد درسی دانشگاهی این رشته هماهنگی کامل دارد.

درباره ما

آموزشگاه موسیقی تکنوازان از سال 1383 آغاز به کار نمود و از ابتدای شروع فعالیت خود سعی نموده است که نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه های موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد. شیوه های آموزشی اساتید این آموزشگاه کاملا به روز بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب شده، با مواد درسی دانشگاهی این رشته هماهنگی کامل دارد.

اطلاعات تماس :
نام شرکت : تکنوازان
آدرس : تهران ولی عصر
تلفن : 021322
فکس : 021223
ایمیل : info@taknavazan.com