امکانات و تجهیزات

موسسه فرهنگی پرواز با سال ها تجربه در زمینه تولید و پخش محصولات فرهنگی دارای امکانات پیشرفته و مدرن جهت ارائه هر چه بهتر محصولات خود می باشد. سیستم های پیشرفته تکثیر لوح فشرده، ضبط دیجیتال، دو استودیوی با تجهیزات کامل جهت ضبط صدا، بخش چاپخانه از جمله امکانات و تجهیزات این موسسه را تشکیل می دهد.

محصولات تصویری

تولید و پخش انواع محصولات تصویری در زمینه های مختلف از قبیل کودکان، آموزشی کودکان، فیلم و کارتون، علمی، مراسم عزاداری ، اعیاد و ... از فعالیت های موسسه  پرواز می باشد که زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه می گردد.

این محصولات در استودیو های این موسسه و با دستگاه های پیشرفته و مدرن تکثیر و در خدمت علاقه مندان قرار می گیرد.

محصولات صوتی

در راستاي عرضه ي آثار ماندگار فرهنگي شركت پرواز فعاليت خود را با توليد و تكثير آثار شنيداري آغاز نمود و امروزه شاهد توليد صدها آثار صوتي ماندگار در زمينه هاي سنتي ، بومي ، بدون كلام ، مذهبي ، پاپ ، فيلم و سريال و كودك و نوجوان هستيم .

عمده فعاليت پرواز در بخش توليد آثار موسيقي كشف و حمايت از استعدادهاي جوان ، عرضه ي آثار فاخر موسيقي از استادان برجسته و حفظ ارزشهاي موسيقي اصيل ايراني است.

با موسسه فرهنگی پرواز، در آسمان فرهنگ ایران پرواز کنید.

موسسه فرهنگی پرواز با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تولید و پخش انواع محصولات فرهنگی در زمینه های مختلف در خدمت علاقه مندان می باشد.

جدیدترین محصولات صوتی و تصویری

انیمیشن باب اسفنجی

انیمیشن باب اسفنجی 1 DVD

قیمیت: 50000 ریال

سریال  دونگی

سریال کامل دونگی در 10 DVD

قیمت:  500000 ریال

موسیقی سنتی

مجموعه آثار استاد محمد رضا شجریان در 7 DVD

قیمت: 350000 ریال

گالری تصاویر