امکانات تالار

 

اتاق عقد مجزا


سفره عقد تالار رنگین کمان در طبقه همکف واقع شده است و با ظرفیت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است

سالن آقایان و بانوان


این تالار دارای ۴ طبقه است که طبقه اول سالن آقایان، طبقه دوم سالن سلف سرویس آقایان و طبقه سوم مخصوص بانوان و طبقه چهارم جهت سالن سلف سرویس و غذا خوری بانوان طراحی و به صورت کاملا مدرن تجهیز شده است

باغ


یکی از قسمتهای زیبا و منحصر به فرد تالار رنگین کمان طراحی یک فضای بسیار زیبا و رویایی برای عروس و داماد بر روی بالا ترین نقطه تالار و با چشم اندازی غیر قابل وصف میباشد.

 

معیارهای انتخاب بهترین تالارهای عروسی

 

تالار محل برگزاری جشن عروسی شما می بایست از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری ، وضعیت مناسبی داشته باشد. شاید مهمترین موضوع در انتخاب تالار عروسی همین باشد. چرا که مهمانان شما می بایست این مسیر را طی کنند و چنانچه دسترسی به محل برگزاری عروسی شما بنا به دلایلی مثل : ترافیک و یا واقع شدن در خارج از شهر ، مشکل باشد باعث کلافه شدن و خستگی مهمانان شما خواهد شد. از طرفی سعی کنید تالار یا باغ محل برگزاری عروسی را در نزدیکی آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی خود انتخاب کنید چرا که خود شما هم می بایست این مسیر را طی کنید و چنانچه این اماکن دور از هم باشند ، دیر در جشن خود حاضر خواهید شد. هیچ چیز بد تر از این نیست که عروس و داماد موقع شام به جشن خود برسند.

 

 

درباره ما

تالار  پذیرایی رنگارنگ واقع در محدوده ی سعادت آباد ، با مدیریت جدید آماده ی خدمت گذاری به شما میهمانان عزیز و ارجمند خواهد بود. 

از خدمات این تالار میتوان برگزاری مجالس، برنامه ریزی مراسم عروسی،سالن های پذیرایی،جشن ازدواج را نام برد. 

از افتخارات این مجموعه معرفی در همایش استاندارد های کیفیت محصولات غذایی و خدمات و اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی در همایش ها و سمینار های گوناگون خواهد بود. 

با ما برای همیشه در یاد ها و خاطره ها جاودان باشید