درباره چاپ و بسته بندی افرا

شركت چاپ و بسته بندی فرارنگ آریا با هدف تولید محصولات چاپی، با متمرکز کردن خدمات لیتوگرافی ، چاپ ، بسته بندی و صحافی در یک مجموعه به منظور حفظ موقعيت و ارتقاء سازمان جهت دستيابي به اهداف ، كسب سهم بيشتري از بازار و افزايش سطح رضايت مشتريان با به کارگیری به روزترین تکنولوژی چاپ ، خود را موظف و متعهد مي داند تا خدمات خود را به نحوي ارائه نمايد تا كليه مشتريان از رضايت كامل برخوردار بوده و نسبت به نام شركت و خدمات آن اطمينان كامل داشته باشند.

 •  
  محصولات

 •  
  طراحی و گرافیک

 •  
   چاپ حرفه ای

 •  
  نمونه کارها

مجتمع چاپ و بسته بندی افرا به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای بسته بندی به پشتوانه منابع انسانی و با بهره گیری از اخرین تکنولوزی در صنایع کارتن سازی تبدیلی با ساخت کارتن های نفیس (لمینتی ) در خدمت تولیدکنندگان و مشتریان می باشد. این شرکت مجهز به دستگاه لمینت تمام اتوماتیک با توانایی لمینت کاغذ از ۶۰ گرم به بالا ، کاغذ گلاسه وانواع مقوا با گرماژ های مختلف با سرعت ۵۰۰۰ شیت در ساعت و با حداکثر ابعاد ۱۴۵*۱۲۰cm می باشد.

گرافیک حرفه ای از جمله تخصص های شرکت افرا می باشد. خلق طرح ها و ایده پردازی روی بسته بندی های تولیدی ، باعث شده است تا محصولات این شرکت از جایگاه ویژه ای در میان مشتریان خود برخوردار گردد. ساخت انواع جعبه و کارتن در طرح ها و شکل های متنوع و زیبا ، محصول سال ها تجربه و تعهد  هنرمندان و متخصصان این شرکت درقبال مسئولیتی است که به عهده گرفته اند. ایده پردازی روی صدها طرح در زمینه های مختلف صنعتی، دارویی، غذایی، آموزشی و ... خود گواه بر تجربه و توانایی های شرکت افرا می باشد.

چاپ؛ يعني تمدن؛ يعني پيشرفت؛ يعني عامل رشد و شكوفايي و گسترش و حفظ علم و فرهنگ و ادب؛ صنعتي كه گذشته رابه حال و حال را به آينده پيوند داده است. صنعت چاپ در طي دهه هاي اخير با رشد و گسترش روزافزوني روبرو بوده است؛ بويژه در طول دهه 80 كه انقلاب چاپ الكترونيك، موج شديدي در ديجيتالي كردن فرآيندهاي صنعت چاپ ايجاد كرد.
در واقع ديجيتالي شدن هنرهاي گرافيكي، پتانسيل هاي بيشتري را در صنعت چاپ نمايان ساخته است. نوآوري هاي جديد و مهم در عرصه فن آوري ديجيتال، باعث كوتاه شدن مسير انتقال و تكامل صنعت چاپ از مهارت هاي اوليه و فعلي آن به سوي فن آوري هاي جديد شده است.

                

محصولات

 

جعبه های لوکس

طراحی و تولید انواع جعبه های لوکس جهت مصارف ویژه با کیفیت عالی و ساخته شده از بهترین انواع کاغذ و مقوا از فعالیت های شرکت چاپ و بسته بندی افرا می باشد.

 

انواع کارتن و جعبه

طراحی و تولید انواع جعبه و کارتن  در اندازه و اشکال مختلف برای مصارف گوناگون از جمله فعالیت های شرکت چاپ و بسته بندی افرا می باشد.

اخبار و رویدادها

1393/09/04
شاید کسی باور نمی کرد که روزی از همه چیز بتوان به صورت سه بعدی پرینت گرفت یا با ماشینی بدون بنزین سرعتی بالاتر از ۱۵۰ کیلومتر در ساعت را تجربه کرد.