ترخیص کالا

 

امروزه کلیه کارخا نه ها ، تولیدی ها ، وارد کنندگان و صادر کنندگان با توجه به حجم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح می دهند که امور گمرکی خود را به سازمانهای مستقلی که توسط شخصیتهای حقیقی و یا حقوقی اداره می شوند واگذار نمایند که ...

 

بازاریابی

 

برجسته ترین منطقه که این شرکت در آن دارای نمایندگی فروش واقعاً فعال می باشد کردستان عراق و شهرهای صنعتی ترکیه میباشد که امیدوار است تشریح و چگونگی های این دو منطقه به تفکیک زیر سودمند اهداف شما باشد.

 

صادرات و واردات

 

این شرکت با فعالیت در زمینه واردات مواد اولیه کارخانجات مخصوصا در بخش تجهیزات تهوبه مطبوع ، ماشین آلات صنعتی ، قطعات ماشین آلات ، قطعات و لوازم نیروگاهها ، اقلام و تجهیزات شبکه کامپیوتر و … آماده خدمتگذاری به شما عزیزان می باشد .

 

شرکت بازرگانی بهمن کالا

شرکت بازرگانی بهمن کالا بعنوان یک شرکت بزرگ بازرگانی فعال در بخش واردات ، صادرات ، ترخیص کالا ، بازاریابی محصولات شما خارج از کشور و همچنین توزیع کننده انواع کالا و محصولات داخلی و خارجی، در حوزه های گوناگون بازرگانی و فروش و اخذ نمایندگی های فروش مفتخر به خدمت به جامعه بازرگانان ایرانی می باشد.

از جمله امتیازات این شرکت حذف واسطه های موجود در عرضه کالا و ارائه محصولات با قمیت های کاملاٌ رقابتی و مشابه قیمتهای شرکت تولیدکننده می باشد.

 

اخبار
1393/09/12
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، محسن احتشام امروز (12 آذر) در نشست بررسی روابط ایران و افغانستان که در تالار ولایت دانشگاه بیرجند با بیان اینکه خراسان جنوبی دارای 450 کیلومتر مرز مشترک با افغانستان است، افزود: طی 8 ماه نخست امسال 64 میلیون دلار کالا از خراسان جنوبی به افغانستان صادر شده است.

مشاوره و خدمات

بهمن کالا درراستای ماموریت شرکتی خود کلیه امور مربوط به مشاوره و خدمات بازرگانی، واردات و صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشور را به مشتریان ارائه می نماید. برخی ازاین محورهای مشاوره و خدمات بهمن کالا به صورت زیر است :

  • ترخیص کالا درکم ترین زمان و با کم ترین هزینه درکلیه گمرکات کشور
  • ترخیص قطعی و موقت کالاهای وارده توسط پیمانکاران داخلی
  • ترخیص سریع کالا بصورت حمل یکسره
  • خدمات تخلیه، بارگیری، انبارداری گمرکی، امکانات جابجایی و توزین کالا
  • حمل ونقل دریایی محموله پروژه ها در محدوده آب های داخلی ایران و خلیج فارس
  • حمل و نقل وترانزیت داخلی وخارجی با کامیون های شرکتی
  • اخذ بیمه نامه باربری محموله های داخلی یا ترانزیتی
  • کالارسانی سریع ازکلیه مبادی ورودی و گمرکات کشوربه انبارهای مورد نظر
  • مشاوره های بازرگانی در زمینۀ تهیه و تنظیم اسناد تجارتی کالا

اسناد ضمیمه اظهارنامه واردات کالا

برای خروج کالای وارده ازگمرک تحت هریک از عناوین پنجگانه مطروحه درماده 19 قانون امورگمرکی مصوب 1350 ( به استثنای ترانزیت داخلی اداری) صاحب کالا یا نماینده قانونی وی باید اظهارنامه مخصوص آن عنوان راکه اداره گمرک در اختیار اظهارکنندگان می گذارد، در دو نسخه تنظیم وبا قید تاریخ و امضاء به ضمیمه اسناد خرید و صورت عدل بندی ( صورت تنوع کالا) و گواهی مبداء و بارنامه حمل به گمرک تسلیم نماید. برگ حواله یا قبض انبارکه بایستی قبلاً از طرف موسسه حمل و نقل ( کشتیرانی، هواپیمایی، راه آهن یا هربنگاه متصدی حمل که کالا رابه گمرک تحویل داده است) یا آورنده کالا به نام اظهارکننده پشت نویسی شده باشد، نیز باید به اظهارنامه ضمیمه شود.

به استناد مفاد قانون امور گمرکی و ماده واحده قانون یکسان سازی تشریفات ورود و خروج کالا وخدمات از کشور، انجام تشریفات گیرکی اعم از قطعی و غیرقطعی جزدر مواردی که در آیین نامه اجرایی امورگمرکی (موارد مشمول ماده 95 آئین نامه) تعیین می شود، منوط به تسلیم اظهارنامه به گمرک می باشد وبه نوعی مبنای انجام تشریفات گمرکی، تنظیم و تسلیم اظهارنامه گمرکی است.

قبض انبار

قبض انبار یا قبض رسید و تحویل کالا به انبارعبارت است از سندی که تحویل گیرنده کالا ( انباردار) به موجب آن تحویل یا رسید کالایی را با مشخصات خاصی ازتحویل گیرنده درتاریخ ورود معینی گواهی می نماید. طبق مفاد قانون امور گمرکی و آیین نامه اجرایی آن هر کالایی که به اماکن گمرکی یا انبارهای گمرکی تحویل می گردد باید بلافاصله دردفاتر مربوطه انبارثبت و برای هر ردیف ( آرتیکل ) فهرست کل بار ( مانیفست) یا اظهارنامه یا پروانه یا صورتمجلس ضبط یا بارنامه، قبض انبار جداگانه صادرو به تحویل دهنده کالا تسلیم گردد.

پرسش و پاسخ

در اين بخش برخي از پرسش هاي مورد نظر مشتريان به همراه پاسخ‌هاي آن آورده شده است. در صورتي که پاسخ به سوالات خود را در اينجا پيدا نکرديد، لطفاً با کارشناسان شرکت بهمن کالا تماس بگيريد. براي اين کار مي توانيد از اطلاعات تماس بخش ارتباط با ما استفاده نماييد و يا فرم مربوطه در اين بخش را پر نماييد.

 

  02166..446688                  info@bahmanlkalaco.ir