فعالیت ها گالری

گالری پردیس با هدف انتقال  دستاوردهای هنری هنرمندان کشور به مخاطبان خود و در واقع به عنوان پلی ارتباطی میان هنر و مردم علاقه مند به هنر بیش از یک دهه است که فعالیت می کند و در این مدت نه چندان طولانی افتخار داشته است که با هنرمندان مختلفی همکاری داشته باشد.

گالری پردیس با امکانات مدرنی که در اختیار دارد در حوزه هنرهایی چون نقاشی، مجسمه سازی و سفالگری، عکاسی و خطاطی به نمایش آثار هنرمندان این رشته ها می پردازد.

امکانات و تجهیزات گالری

گالری هنری پردیس با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات مرتبط با سالن های نمایش آثار هنری میزبانی مطمئن برای آثار هنرمندان گرامی می باشد.

  • نور پردازی پیشرفته متناسب با نوع آثار و نحوه چیدمان آنها
  • سیستم های امنیتی پیشرفته و دوربین های مداربسته
  • سیستم کنترل دمای سالن و رطوبت محیط برای حفاظت از آثار
  • دیوارهای متحرک جهت تغییر دکوراسیون متناسب با نوع و تعداد آثار مورد نمایش

برنامه زمان بندی نمایش آثار

هنرمندان گرامی جهت هماهنگی برای نمایش آثار از یک ماه قبل  با بخش اجرایی و پیاده سازی دکوراسیون سالن تماس گرفته تا ضمن تنظیم ملاقات حضوری و انجام تشریفات لازم ضمن ارائه زمان بندی نمایش از چگونگی برپایی نمایش و انجام امورد تبلیغاتی و نقل وانتقال آثار آگاهی یابند. 

نمونه آثار هنرمندان

تعدادی از آخرین آثار نقاشی هنرمند جوان آقای محمد جواد  شهابی که به تازگی در گالری هنر پردیس به نمایش درآمد.

آرش محسنی (پایه گذار و موسس گالری پردیس)

آرش محسنی متولد 1350، نقاش معاصر،  10 سال از زندگی خود را در شهرهای رم و میلا‌ن ایتالیا جهت تحصیل در رشته نقاشی گذراند. طی آن سال‌ها بود که دریافت‌های ذهنی از ظواهر زندگی و جاذبه‌های برگرفته از جهان مدرن، ذهنیت او را برای تجسم واقعیت‌های نامحسوس فعال کرد و به ثبت تصاویری واداشت که از نوعی جهان‌بینی ناخواسته ولی ذاتی و درونی تبعیت می‌کرد. وی در سال 1379 و با همفکری و یاری همسرش شیدا رحیم نژاد، گالری هنری پردیس را پایه گذاری نمود و تا به امروز در سمت های مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره این گالری فعالیت داشته است.

شیدا رحیم نژاد (مدیر داخلی)

شیدا رحیم نژاد متولد 1354، فارغ التحصیل در رشته عکاسی است. 10 سال از زندگی خود را در شهرهای رم و میلا‌ن ایتالیا جهت تحصیل در رشته نقاشی گذراند. طی آن سال‌ها بود که دریافت‌های ذهنی از ظواهر زندگی و جاذبه‌های برگرفته از جهان مدرن، ذهنیت او را برای تجسم واقعیت‌های نامحسوس فعال کرد و به ثبت تصاویری واداشت که از نوعی جهان‌بینی ناخواسته ولی ذاتی و درونی تبعیت می‌کرد. وی در سال 1380 به همراه همسرش آرش محسنی گالری هنری پردیس را پایه گذاری نمود و تا به امروز در سمت های مدیر داخلی و مدیر هنری این گالری فعالیت داشته است.