شرکت دارکوب پخش کننده انواع لمینت و کاغذ دیواری با برندهای مطرح اروپایی توانسته بخش اعظم بازار دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص دهد 

به وبسایت رسمی شرکت دارکوب کاملترین وبسایت در زمینه تزیینات داخلی ساختمان خوش آمدید 

به وبسایت رسمی شرکت دارکوب کاملترین وبسایت در زمینه تزیینات داخلی ساختمان خوش آمدید 

فرق موکت، پارکت و کفپوش

موکت: موکت یک نوع پوشش است که برای کف ساختمان‌ها و یا منازل استفاده می‌شود. این محصول از مواد اکریلیک و پلی پروپیلن ساخته می‌شود. نکته بارزی که می‌توان به آن اشاره کرد این است که از آن می‌توان هم به عنوان یک پوشش استفاده نمود و هم به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی نام برد.


پارکت: پارکِت کفپوشی از جنس چوب است برای داخل ساختمان که قطعات چوب را به صورت موازی در کنار هم گذاشته تا زمین ساختمان فرش شود. امروزه کفپوشهای جدیدی با مواد پی وی سی و اچ دی اف نیز وارد بازار شده‌است که به اشتباه با نام پارکت در بازار عرضه می‌شود .

کفپوش: به رویه‌ها و لایه‌هایی که بر روی کف یک ساختمان یا هر مکان دیگر پوشانده شود کفپوش می‌گویند. کفپوش‌ها در شاخه‌ای از صنعت به نام کفسازی کاربرد دارند. کفپوشها در بسیاری از زمین‌های ورزشی و همچنین برخی استخرها (برای جلوگیری از سر خوردن) بکار می‌روند. در برخی زمینهای فوتبال از کفپوشهای چمن‌نما استفاده می‌شود.

پروژه های انجام شده:

هتل سه ستاره آسمان - مجتمع فرهنگی اموزشی آیندگان  - هتل آپارتمان نگار  - رستوران و هتل چهار ستاره دریا - رستوران نگین نو - هتل پبج ستاره ارغوان - موزه تاریخی ایران

 

نمایندگی

دارکوب بنا به نیاز مشتریان خود در سراسر ایران توانسته است به لطف حضور فعال و همه جانبه نمایندگی های فروش به ساماندهی مشتریان و فروش متعارف محصولات خود همت گمارد. بر این اساس چنانچه تمایل به پذیرش نمایندگی فعال دارید از طریق فرم تماس با ما و با تلفن موجود در بخش تماس با ما و یا از طریق پر کردن فرم عاملیت فروش در ذیل اقدام نمایید.