اطلاعات تماس :
نام شرکت : فروشگاه قاصدک
تلفن : 021-6790..45-6

خدمات موبایل قاصدک با 12 سال سابقه در زمینه عرضه انواع گوشی های همراه در خدمات هموطنان گرامی می باشد. این فروشگاه در زمینه های خرید و فروش گوشی های همراه، تجهیزات و لوازم جانبی و نیز تعمیرات گوشی های نوکیا و سامسونگ فعالیت دارد. گوشی های عرضه شده دراین فروشگاه با ضمانتنامه های معتبر عرضه شده که تضمینی برای خرید شما می باشد. رضایتمندی مشتری در خرید و ارائه خدمات پس از فروش مهمترین هدف  ما از ابتدای تاسیس بوده است که به لطف خداوند وبا نظرات و انتقادات سازنده شما عزیران طی این سال ها توا نسته ایم تا حد مطلوبی به این مهم دست یابیم.

عرضه انواع گوشی های موبایل

فروشگاه قاصدک عرضه کننده انواع برندهای گوشی همراه می باشد. نوکیا، سامسونگ، اپل و سونی از جمله مهمترین برندهای عرضه شده در فروشگاه قاصدک می باشد.

لوازم جانبی

انواع لوازم جانبی موبایل از قبیل شارژر،باطری، انواع کیف، کاور، هدفون و...  در فروشگاه قاصدک عرضه می گردد.اکثر این لوازم از نوع اورژینال بوده و با گوشی شما هماهنگی کامل دارند.

تعمیرات انواع برندهای موبایل

خدمات موبایل قاصدک در تعمیرات انواع برندهای موبایل تخصص دارد. این مرکز با در اختیار داشتن  متخصصین با تجربه در زمینه تعمیربخش های مختلف انواع گوشی ها در خدمت مراجعین گرامی می باشد.