محصولات

لیوان و فنجان

عرضه کننده انواع سرویس های لیوان و فنجان بلور با برندهای برتر. لیوان و فنجان از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه و غذاخوری بوده و فروشگاه الماس افتخار دارد این کالا را در برندهای شناخته شده آن عرضه نماید. 

قوری و پارچ

عرضه کننده انواع سرویس های قوری و پارچ  بلور با برندهای برتر. قوری و پارچ از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه و غذاخوری بوده و فروشگاه الماس افتخار دارد این کالا را در برندهای شناخته شده آن عرضه نماید.

دیس و سینی

عرضه کننده انواع سرویس های دیس و سینی بلور با برندهای برتر. دیس و سینی از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه و غذاخوری بوده و فروشگاه الماس افتخار دارد این کالا را در برندهای شناخته شده آن عرضه نماید.

20%

تخفیف

20% تخفیف تا پایان اسفند 93 به مناسبت فرارسیدن سال 94

عرضه در کلیه نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر

معرفی چینی و بلور الماس

چيني و بلور الماس، يک شرکت خانوادگي است که متعلق به خانواده الماسی بوده و هم اکنون سومین نسل اين خاندان در صنعتي که بيش از هفتاد سال پيش جد بزرگشان در کارگاهي در شهر کاشان بنا نهاده بود فعال هستند و آنرا به يکي از مجهزترين کارخانجات توليد ظروف چيني در کشور بدل ساخته اند. جناب آقاي مهندس کیومرث الماسی بنیانگذار و رئیس هیات مدیره  صنایع چینی و بلور, فارغ التحصيل رشته مهندسي صنایع از دانشگاه تهران در سال 1976 میلادی هستند.
چيني و بلور الماس، یکی از معتبرترین تولیدکننده ظروف چینی در خاورمیانه و یکی از مدرن ترین کارخانجات این صنعت در جهان است و به همین سبب قادر بوده است محصولات خود را به بیش از 15 کشور عمدتا اروپایی نظیر آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، انگلستان، سوئد، هلند، ترکیه، روسیه، کانادا، عربستان، امارات متحده عربی و هندوستان صادر نماید.