به سایت فروشگاه اسباب بازی باربی خوش آمدید

فروشگاه اسباب بازی باربی قصد دارد با ارائه اسباب بازی های خارجی و ایرانی استاندارد گام مفیدی در فروش کالا بردارد. . دنیای کودکان از شما بابت بازدید این سایت تشکر می کند.

از قسمت محصولات اسباب بازی باربی دیدن فرمائید و با پیشنهادهای سازنده خود ما را در بهتر شدن خدماتمان یاری کنید 

 

به کسانی که به موجودات ماقبل تاریخ علاقه دارند می‌توان سری حفاری کمپانی 4M را پیشنهاد داد. دوست داران تاریخ، زمین شناسی و جانور شناسی می توانند به وسیله کیت‌های آموزشی این تولید کننده به جزئیات بیشتری از موجودات ماقبل تاریخ بپردازند.
ماموت سری حفاری 4M که یک اسکلت با قطعات مختلف است، درون بستری از خاک جا گرفته است و با جستجوی زمین شناسانه شما و پیدا کردن تمام قطعات تبدیل به یک اسکلت کامل به ارتفاع 21 سانتی‌متر خواهد شد.

با ساخت شکلی که روی این جعبه وجود دارد دوستان خود را شگفت زده کنید! البته زمان زیادی باید صرف شود تا چیزی که روی جعبه وجود دارد به دست شما ساخته شود، ولی این زمان، همچون تمامی زمان‌های لذت بخش دیگر، به سرعت می‌گذرد. پس از آن شما می‌توانید دوباره و دوباره قطعات آن را از هم جدا کرده و به سرعت روی هم سوار کنید. هیچ کس به پای شما نخواهد رسید!
سری Creator برند Lego، همان‌طور که از نامش پیداست، برای تقویت خلاقیت کودکان طراحی شده است. البته می‌توان گفت به دلیل آن که اشکال ساخته شده در این سری از قبل مشخص هستند، این سری بیشتر حالت معما گونه و پازلی داشته و قدرت حل مساله را پرورش می‌دهند.


کابوی های مکزیک شمالی و تگزاس، در مسیر هدایت گله های خود به سمت شمال آمریکا با خطرات بسیاری مواجه بودند. حمله دزدان، حمله قبایل بومی خشمگین و نیش مارهای سمی، آن‌ها را بر آن کرد که به فکر محافظت از خود باشند. این افراد سرسخت، همه روزه با مارهای رویارویی می‌کردند تا بتوانند زنده به مقصد رسیده و دستمزد خود را دریافت کنند. دزدان گله، که پیشینه خلاف‌کاران افسانه‌ای بزرگی چون جسی جیمز و آل کاپون بودند، بدون هیچ رحمی گاوچران‌ها را کشته و گله‌ها را به یغما می‌بردند. کابوی‌ها در راستای مقابله با این خطرات، پس از مدتی تبدیل به تیراندازان و جنگجویان بسیار ماهری شدند.

تمامی محصولات  اسباب بازی باربی  به صورت مستقیم از بهترین  مارک های دنیا تهیه می گردند و مشتریان اسباب بازی باربی  از اینکه محصولات اوریجینال و برند اصل خریداری می کنند اطمینان کامل خواهند داشت.

ماشین بازی Welly مدل Porsche 911 GT3 RS

شما هم مثل همه کسانی که با ماشین بازی می‌کنند، دوست دارید که ماشین شما در آسفالت، فرش، باغچه، کنار دریا، تخت خواب به هم ریخته و همه جاهای دیگر حرکت کند. دوست دارید وقتی با مادر و پدر به پارک می‌روید، ماشین کنترلی شما همه جا کنارتان برود و آن‌را هیچ جا با دستتان بلند نکنید. دوست دارید وقتی مادرتان چیزی از شما می‌خواهد، با ماشین خود به او بدهید و بعد صدای خنده مادرتان را بشنوید. این ماشین کنترلی، همه این کارها را برای شما انجام می‌دهد!
جک فریدمن (Jack Friedman) در سال 1995 کمپانی خود را بنا نهاده و تا سال 2010 که از دنیا برود، ریاست این شرکت را بر عهده داشت. شرکت او پس از مرگش jakks Pacific نام نهاده شد. خط‌های تولید این شرکت گستره وسیعی از محصولات را که شامل عروسک‌های متحرک، عروسک‌های بازی، عروسک‌های لباس پوش، عروسک‌های الکترونیکی، ماشین‌های اسباب بازی و... می‌شود، تولید می‌کند. Jakks pacific بسیاری از برند های بین‌المللی و ملی شناخته شده جهان، مانند دیزنی، برادران وارنر، نینتندو و غیره را برنده شده و با استفاده از آن‌ها به تولید اسباب بازی می‌پردازد.

 
عروسک بتمن Jakks Pacific کد 78214 سایز 8

بروس وین روزها یک کارخانه دار ثروتمند و خوش‌گذران است. ولی شب‌ها، او لباس خود را پوشیده و بتمن می‌شود. بتمن فرقی با من و شما ندارد. تنها چیزی که او داشته، تلاش و کوشش، و تمرین‌های زیادی بوده است که باعث شده تبدیل به یک ابرقهرمان شود. لباس ترسناک او خلاف‌کاران را می‌ترساند. او کسی را نمی‌کشد، بلکه همه تبهکاران را به پلیس تحویل می‌دهد. پلیس شهر گاتهام از او می‌خواهد به کمک مردم آمده و با هوش سرشار خود تبهکاران را به دام بیندازد. بتمن ترسناک است، ولی برای قانون شکنان و تبهکاران.

عروسک دایناسور تری‌سراتوپس

 

همان طور که موزه تنوع زیستی تهران برای آگاه سازی مردم، به نمایش دادن نمونه‌های مختلف جانداران می‌پردازد، شرکت Collecta نیز مجسمه های مینیاتوری جانداران موجود، جانداران در حال انقراض و جانداران منقرض شده را با جزئیات فراوان می‌سازد. این شرکت اهداف خود را بر روی تولید وسایل آموزشی، تأمین اقلام مورد نیاز کلکسیونر‌ها (به جهت جلوگیری از شکار و تاکسیدرمی جانوران) و آگاه سازی مردم از وجود گونه‌های مختلف متمرکز کرده است. دیرینه شناس بریتانیایی، Anthony Beeson بر روی تولیدات این شرکت نظارت داشته و مجسمه ساز امریکایی، Deborah McDermott نمونه‌های اولیه آن‌ها را می‌سازد.

برخی از برندهای اسباب بازی