Loading

به وب سایت باشگاه سوارکاری و پرورش اسب شبدیز خوش آمدید.

آموزش سوارکاری برای سنین مختلف سنی، پرورش اسب های اصیل ایرانی، ارائه مشاوره به صاحبان اسب از جمله خدمات باشگاه سوارکاری شبدیز می باشد.

دامپزشکی

بخش دامپزشکی باشگاه سوارکاری شبدیز در سال 1384 تاسیس شد و هدف از آن نظارت علمی و منظم بروضعیت سلامت  اسب های این باشگاه و همچنین پیشگیری از شیوع بیماری ، واکسیناسیون و درمان اسب های بیمار می باشد.

مشاوره

کارشناسان و مربیان باشگاه سوارکاری شبدیز افتخار دارد تا تجارب چندین ساله خود در زمینه پرورش اسب را در اختیار صاحبان اسب و سوارکاران عزیز کشورمان قرار دهند. این مشاوره ها شامل امور بهداشتی ، نگهداری اسب  و ... می باشد.

آموزش سوار کاری

باشگاه سوارکاری شبدیز با در اختیار داشتن مربیان با تجربه در زمینه تربیت اسب و سوارکاری، دوره های مختلف آموزش سوارکاری را برای سنین مختلف برپا می سازد. این کلاس ها سطوح مبتدی تا حرفه ای را شامل می گردد.

پرورش اسب های اصیل ایرانی

باشگاه سوارکاری  شبدیز با بیش از 20 سال تجربه در زمینه پرورش انواع اسب های اصیل ایرانی و خارجی افتخار این را دارد تا در خدمت علاقه مندان به سوارکاری و همچنین سوارکاران حرفه ای چه در زمینه تامین اسب و مشاوره می باشد.

گالری تصاویر

اسب های ویژه مسابقه

مادیان 4 ساله - پرورش یافته در باشگاه شبدیز - نژاد : ایرانی - ترکمن

مادیان ایرانی

مادیان 4 ساله - پرورش یافته در باشگاه شبدیز - نژاد : ایرانی - ترکمن

مادیان - دوخون

مادیان 5 ساله - پرورش یافته در باشگاه شبدیز - نژاد : ایرانی - ترکمن

مادیان اسکاتلندی

مادیان 5 ساله - پرورش یافته در باشگاه شبدیز

کره

کره 1 ساله - نژاد ترکمن - پرورش یافته جهت مسابقات

آموزش سوارکاری

آموزش سوارکاری برای گروه های  مختلف سنی  از مبتدی تا پیشرفته

باشگاه سوار كاري شبدیز با توجه به اينكه سوارکاری از ورزش‌هایی است که در چند دههٔ اخیر مورد توجه خاصی قرار گرفته‌است، با این وجود سابقه‌ای طولانی داشته‌است و می‌توان آن را از کهن‌ترین ورزش‌ها به‌شمار آورد. این ورزش امروزه نه تنها به عنوان یک رقابت سالم و مفید، بلکه به عنوان سرگرمی و به منظور گذراندن اوقات فراغت مورد توجه قرار گرفته‌است، و با این که نسبت به بسیاری از ورزش‌ها پرهزینه به نظر می‌رسد، هر ساله تعداد بیشتری طرفدار به سوی خود جلب می‌کند.

طبق سيا ستهاي مالي باشگاه كه در نظر گرفته شده با كم كردن مسافت ،كاهش يكسري مخارج اضافي توانسته كاهش چشمگيري را در خدمات رساني به مشتريان خود ارائه كند . علاقه مندان به اين ورزش مي توانند با هزينه كم حتي بدون نياز به داشتن اسب با مربيان ، واسب هاي موجود براي تمرين سوار كاري به آموزش اين ورزش بپردازند.

موضوع
نام
ایمیل
تلفن
زمینه کاری
متن پیام
 

اطلاعات تماس :
نام شرکت : باشگاه سوارکاری و پرورش اسب شبدیز
آدرس : تجریش، خیابان پنجم، باشگاه سوارکاری و پرورش اسب شبدیز
تلفن : 22889900
فکس : 22889900
ایمیل : info@shabdiz-club.ir
مسئول سایت : آقای کیومرث شریف زاده