اهداف

در خدمات لباس مارال از روز اول فعالیت تا به امروز لباس کرایه و یا دست دوم ارائه نمی شود چراکه این موضوع با ویژگی های یک مزون واقعی در تضاد است . تمامی لباس ها به سفارش مشتری با توجه به ویژگی های اندام او طراحی و دوخته می شود.
در سالهای اخیرخدمات لباس مارال از طریق اینترنت مشتریان زیادی از خارج کشور و خصوصا  از اروپا داشته است . زوج های ایرانی ساکن خارج کشور می توانند از طریق اینترنت سفارش مدل مدنظر خود را به خدمات لباس مارال بدهند ، همچنین با تعیین وقت قبلی از طریق ارتباط تلفنی ، در مورد لباس عروس با خدمات لباس مارال به طور مستقیم مشاوره داشته باشند ؛ هزینه پست لباس به دیگر کشورها به عهده خدمات لباس مارال است.

درباره ما

مزون لباس مارال بیش از دو دهه، در زمینه  طراحی و دوخت لباس بانوان  ، به ویژه لباس عروس فعالیت دارد؛ در این مدت با وجود پیشرفتها در زمینه متدهای دوخت همواره  تلاش کرده است تا ویژگی های یک مزون را حفظ کند  و همچنان بر آن اصرار دارد؛ به باور خانم اکبرزاده  یک مزون عروس واقعی باید مرز کاری خود را با فروشگاه های لباس مشخص کند و هویتش را در چهارچوب یک مزون تعریف نماید , از این رو مزون مارال با سالها فعالیت همچنان در قالب یک مزون کلاسیک فعالیت می کند .