معرفی

قالیشویی سایه  یکی از اعضای اصلی و معتبر اتحادیه می باشد که دارای سابقه طولانی و درخشان در ارائه ی خدمات مربوط به ترمیم. نگهداری و شستشوی محصولات فرش، موکت و ... است.
با وجود کارشناسان زبده و متخصص در امور نگهداری و شستشوی انواع فرش و همچنین کارخانه مجهز به دستگاه های تمام اتوماتیک، قالیشویی سایه مفتخر به ارائه ی بهترین و سریعترین خدمات می باشد.
قالیشوئی سایه به تصفیه خانه آب مجهز می باشد؛  تصفیه آب به فرایندهایی گفته می شود که طی آن مواد شیمیایی نامطلوب آلاینده های بیولوژیکی، جامدات معلق، گازها از آب آلوده حذف می شوند.تا به مصرف در کارگاه قالیشوئی گردد. 

خدمات

شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف

شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف با تجهیزات پیشرفته و خودکار همراه با مواد شوینده که ضمن تمیز کردن فرش و قالی هیچگونه آسیبی به رنگ بندی و تارو پود فرش وارد نمی کند. لکه گیری، پاک کردن چربی و انواع رنگ ،  از جمله مواردی است که ضمن شستشوی فرش انجام گرفته ودر پایان فرشی تمیز و زیبا را تحویل شما می دهیم.

شستشوی انواع مبلمان

شستشوی انواع مبلمان منزل و اداری از دیگر خدمات شرکت خدماتی سایه می باشد. شستشوی انواع مبلمان در محل با استفاده از دستگاه های پیشرفته و پرسنل مجرب توسط مجموعه خدماتی سایه انجام می گیرد.

رفو و تعمیر انواع فرش و مبلمان

رفو و مرمت انواع فرش دستباف و ماشینی و همچنین تعمیر انواع مبلمان شامل تودوزی ، تعویض دوخت های فرسوده، تعویض پارچه روکش. مرمت و تعمیرات مبلمان بنا بر نظر مشتری و مقدار کار مورد نیاز در محل نیز قابل انجام می باشد.

گالری تصاویر

دانستنی های فرش - حفظ و نگهداری فرش های دستباف

در این بخش دستوالعملهای ساده ای که با رعایت آنها، فرش دستبافت شما از گزند صدمات در امان می ماند بیان می کنیم.

توجه کنید که این دستوالعمل ها در مورد فرشهای مصرفی می باشند و در مورد فرش های عتیقه  لازم است که با کارشناسان خبره مشورت شود:

۱) سطحی که فرش بر روی آن گسترده می شود باید صاف، خشک و عاری از گرد و خاک باشد.

 

لطفا جهت سفارش خدمات با شماره های:

77990066 و 77990077

تماس بگیرید.