انوع رنگ هابرخی از محصولات

رنگ های اتومبیل


این رنگها برای صفت اتومبیل استفاده می گردد. تنوع این رنگها زیاد بوده که بصورت فوری و هواخشک، کوره ای و UV بحث تولید می گردند. شرکت ماناپلیمر بصورت محدود در نوع فوری و هوا خشک آن جهت تعمیرات اتومبیل فعال بوده و برروی رنگهای UV بحث مشغول تحقیق می باشد.

رنگ های پودری


این رنگها بصورت پودر بوده و روش اعمال آن بصورت الکترواستاتیک می باشد. پایۀ این رنگها براساس پلی استر یا اپوکسی بوده که در این خصوص نیز واحد تولیدی شرکت ماناپلیمر مشغول تحقیق بوده و تولید این رنگها در برنامۀ آتی شرکت می باشد.

رنگ های ترافیک


این رنگها بر روی سطح آسفالت، جداول کاربرد دارند و برای علائم افقی ترافیکی مصرف می گردند. خواص مورد نظر از این رنگها شامل خشک شدن سریع جهت عدم ایجاد اخلال در ترافیک، مقاومت سایشی بالا، مقاومت جوی بالا و حفظ درخشندگی و عدم جرم پذیری است. 

رنگ های ضد حریق


این رنگها نیز برپایۀ آب بوده و مکانیزم عملکرد آن به نحوی است که در هنگام تماس با شعلۀ مستقیم بصورت فوم درآمده و حجم آن چند برابر می گردد. این عمل باعث می گردد که تا زمان فعال شدن سیستم اطفاء حریق اسکلت اصلی سازه از حرارت مستقیم و تغییر شکل در امان بماند. ضخامت اجرائی این محصول براساس مقتضیات بروزه متفاوت است. از این رنگ بر روی سطوح سیمانی، گچی، چوبی و فلزی و در اتاقهای سرور، اتاق فرمان و سایر سازه های حساس استفاده می گردد.


درباره ما

شرکت کیمیا رنگ فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه تولید و ساخت انواع رنگ های ساختمانی و صنعتی، آغاز نمود، با توجه به شرایط حاکم بر کشور در آن دوره ، مدیران جوان شرکت، مصمم گردیدند تا همه توان خود را در جهت نیل به اهداف عالیه شرکت، که همانا تولید محصولات با کیفیت مطلوب مطابق با الزامات استاندارد ملی و نیازهای بازار، و جلب رضایت مشتریان خود، به کار گیرند که خوشبختانه تاکنون نیز، با اتکا به نیروی لایزال الهی و تلاش های مستمر، موفق گردیدند.

تضمین کيفيت

کيفيت (Quality) روشي است براي سنجش وضعيت محصول با وضعيت از پيش تعريف شده و يا استاندارد هاي متداول محيط توسعه . در اين عمل ، با تهيه برنامه هاي تست و کنترل (Test Plan) ، اين عمل در انتهاي هر مرحله از دوره زندگي محصول انجام شده و در نهايت نيز ، ضمن کنترل ، شماره نسخه تعيين شده و داراي کد (Version) مي گردد . سپس قابل خروج از سازمان مي باشد . اين روال داراي متدها و روشهاي مدرن خاص خود بوده و به مرور زمان ، توسط تحقيقات آکادميک انجام شده در دنيا ، تکميل مي گردد.