021-22..5678

درباره ما

مزون لباس آناهیتا بیش از دو دهه، در زمینه  طراحی و دوخت لباس بانوان  ، به ویژه لباس عروس فعالیت دارد؛ در این مدت با وجود پیشرفتها در زمینه متدهای دوخت همواره  تلاش کرده است تا ویژگی های یک مزون را حفظ کند  و همچنان بر آن اصرار دارد؛ به باور خانم اکبرزاده  یک مزون عروس واقعی باید مرز کاری خود را با فروشگاه های لباس مشخص کند و هویتش را در چهارچوب یک مزون تعریف نماید , از این رو مزون آناهیتا با سالها فعالیت همچنان در قالب یک مزون کلاسیک فعالیت می کند .
در مزون آناهیتا از زمان مراجعه مشتری به محل مزون تا مراحل مشاوره ، سفارش و نهایتا تحویل لباس, مراجعه کنندگان تنها با خانم اکبرزاده در ارتباط هستند ؛  ارتباط مشتری با شخص خانم اکبرزاده، زمینه آرامش برای عروس خانم ها و خانوادۀ آنها باعث صمیمیت میان مشتری و ایشان می شود و عروس خانم ها در طول پروسه دوخت لباس هر زمانی که مایل باشند با خانم اکبرزاده به طور مستقیم در ارتباط هستند ، همین امر بر کیفیت کار می افزاید .
در مزون آناهیتا تمامی مراحل دوخت لباس عروس توسط خانم اکبرزاده  و زیر نظر ایشان صورت می گیرد و نیز  تمامی پارچه ها مانند ساتن , گیپور , تافته و…  تنها توسط ایشان انتخاب و خریداری و یا از خارج کشور سفارش خرید داده می شود . حساسیت خانم اکبرزاده در خرید پارچه ها قابل تِّأمل است چراکه به باور ایشان با وجود بازار مکاره موجود در زمینه پارچه های خارجی و ورود انواع پارچه های چینی تقلبی که به راستی باعث فریب مشتری می شود , برای حفظ اعتبار مزون و نیز کیفیت لباس باید نهایت دقت و تجربه را در زمینه خرید  پارچه به کار گرفت .
همچنین هر عروس خانم  جهت انتخاب مدل مناسب لباس ، به صورت مستقیم با خانم اکبرزاده مشاوره می کند . انتخاب مدل مناسب لباس عروس نقش مهمی در نتیجه کار دارد؛ به باور ایشان  نظر و خواست عروس خانم تنها بخشی از انتخاب مدل لباس است و علاوه بر اندام عروس خانم ,  باید معیارهای دیگر مانند  تناسب اندام زوج ها و نیز شرایط فرهنگی  خانواده ها و موقعیت مراسم ازدواج در طراحی لباس در نظر گرفته شود.
نکته ای که باعث زیبایی و دوخت مناسب لباس عروس می شود  نوع برش اولیه آن است ؛ همانطورکه در طول بیست سال اخیر مدل لباس های عروس تغییر زیادی کرده است به همان اندازه متد برش و دوخت آن نیز تغییر کرده است، اما متاسفانه در ایران بسیاری  از فروشگاه های تازه کار با همان متدهای قدیمی  دوخت فعالیت میکنند . این در حالیست که مزون آناهیتا تاکید فراوانی در استفاده از روش های جدید دوخت لباس عروس و برش اولیه لباس دارد، از این رو برخلاف بسیاری از جاهای دیگر، در مزون آناهیتا  خبری از پروهای متعدد نیست و بخاطر استفاده از جدیدترین روش های برش لباس عروس در همان پرو اول، لباس تقریبا آماده است و تنها با توجه به سلیقه عروس خانم تغییرات جزئی داده می شود و لباس وارد مرحله بعدی میگردد.
لباس های مزون آناهیتا از نظر طراحی و دوخت ویژگی های دارند که  نشانگر معیارهای خانم اکبرزاده در طراحی و دوخت لباس عروس است و کار مزون آناهیتا را از دیگر مزون ها متمایز می کند.
در مزون آناهیتا از روز اول فعالیت تا به امروز لباس کرایه و یا دست دوم ارائه نمی شود چراکه این موضوع با ویژگی های یک مزون واقعی در تضاد است . تمامی لباس ها به سفارش مشتری با توجه به ویژگی های اندام او طراحی و دوخته می شود.
در سالهای اخیر مزون آناهیتا از طریق اینترنت مشتریان زیادی از خارج کشور و خصوصا  از اروپا داشته است . زوج های ایرانی ساکن خارج کشور می توانند از طریق اینترنت سفارش مدل مدنظر خود را به مزون آناهیتا بدهند ، همچنین با تعیین وقت قبلی از طریق ارتباط تلفنی ، در مورد لباس عروس با خانم آناهیتا به طور مستقیم مشاوره داشته باشند ؛ هزینه پست لباس به دیگر کشورها به عهده مزون آناهیتا است.
از همه شما عزیزان خواشمندیم تا نظرات ، پیشنهادها و انتقادهای خود را  از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید و مانند گذشته با نظرات خود ما را یاری دهید.