026 -78..5689

آتلیه شقایق با سابقه ای طولانی در امر عکاسی مطابق با آخرین متد روز و تجهیزات حرفه ای توانسته است در محیطی امن و آرام به عکاسی بپردازد. این آتلیه آماده هرگونه عکاسی در فضای آتلیه و باغ را داشته و با اعتماد به نفس اعلام می دارد که می تواند نیاز های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازد. آتلیه اختصاصی عروس شقایق با نور پردازی ویژه و خاص در خدمت شما عزیزان می باشد.

برخی از خدمات ما عبارتند از: عکاسی و فیلم برداری حرفه ای، عکاسی پرتره، مدلینگ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، طراحی و چاپ آلبوم های عکس، ساخت کلیپ و ..

عکاسی مجالس، مناسبت ها و همایش ها

آتلیه شقایق با عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای مجالس ، همایش ها و عروسی با عکاس خانم و آقا با ارائه بهترین خدمات در خدمت هموطنان عزیز و زوج های جوان می باشد. استفاده از آخرین متدها و رعایت استانداردها، در مراحل مختلف کار از جمله مهمترین ویژگی های خدمات ما می باشد. با خدمات عکاسی شقایق لحظه های خوب زندگی خود را ماندگار کنید.

عکاسی حرفه ای کودک با امکانات ویژه

ما عقیده داریم که جذابیت عکس کودک در به تصویر کشیدن رفتارهای کودکانه است. به همین خاطر با صبر و حوصله به وی فرصت می دهیم تا کودکی خود را همانگونه که هست در صحنه عکاسی به نمایش بگذارد و در طی رتوش عکسها همواره مراقبیم لطافت چهره شیرین او از بین نرود تا در بزرگسالی با نگاه کردن به این تصاویر بتواند کودکی خود را بررسی کند.

سایر خدمات و فعالیت ها

از جمله فعالیت های آتلیه شقایق می توان به طراحی آلبوم عکس، ترمیم عکس های قدیمی، ساخت کلیپ، عکاسی حرفه ای در محل مورد نظر شما و ...اشاره کرد. آتلیه شقایق با در اختیار داشتن کادری مجرب و با تجربه در زمینه ای مورد فعالیت همواره در تلاشند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند. لطفا با نظرات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات راهنمایی نمایید.
اطلاعات تماس :
نام شرکت : آتلیه عکاسی شقایق
تلفن : 026 -78..5689
فکس : 026 -78..5690
مسئول سایت : رضا بیگی نژاد
نمونه کارها