خرید آسان

 

 

قیمت مناست ، تسریع در ساخت و سهولت در حمل و نقل باعث شده است تا مشتریان به آسانی بتوانند مبل سیمرغ را در منزل خود داشته باشند.

طراحی مدرن

 

 

طراحی مبلمان الدورادو بااستاندارد های روز دنیا مطابقت داشته و اهمیت طراحی مدرن درسیمرغ یکی از اهداف است.

ابعاد سفارشی

 

 

تمامی مبلمان های سیمرغ با توجه به نیاز مشتری و ابعاد منزل و نوع استفاده قابل تغییر سایز میباشند.

 

کیفیت برتر

 

 

با استعانت از عنایت الهی و تکیه بر توان داخلی و توجه به نیاز مشتریان مبلمان سیمرغ موفق به کسب عنوان برند برتر بازار مبل ایران در سال 93 گردید.

خرید مبلمان

 

مبلمان روکش دار به آن دسته از مبلمانی اطلاق می‌شود که در آن یک پوشش نرم برای نشستن وجود دارد و در صورت نیاز در آن فنر می‌گذارند تا قابلیت ارتجاعی آن افزایش پیدا کند و سپس آنرا روکش می‌کنند، مانند مبل‌های نشیمن و کاناپه‌ها که دارای بالشتک هستند. مبلمان موردی هم به اسباب و اثاثیه ای اطلاق می‌شود که فاقد قسمت بالشتک دار هستند، مانند: میز، ویترین،کابینت و قفسه
 

هر یک از این دو نوع مبلمان می‌توانند از اجناس مختلفی ساخته شوند که عموماً انواع چوبی و غیر چوبی آن در بازار‌های ایران موجود می‌باشند. عمده محصولات مبله از چوب سخت (چوب جنگلی) یا چوب نرم ساخته می‌شوند .
 

چوب سخت به چوب درختانی نظیر: ماهون (ماهاگونی)، گردو، افرا، بلوط، گیلاس، غان (توس)، ساج، و پی کان و چوب نرم هم به چوب درختانی نظیر: کاج و صنوبر، ماموت (چوب سرخ)، و سدر اطلاق می‌شود. مبلمانی که از چوب‌های نرم ساخته شده باشد به مراتب از چوب‌های سخت ارزانتر است.