صنایع دستی خاتم، عرضه کننده صنایع دستی اصیل و کهن ایرانی

با بیش از 20 سال سابقه

صنایع دستی خاتم، عرضه کننده هنرهای اصیل و سنتی ایران از قبیل: قلمزنی، قالی و گلیم، خاتم کاری، منبت کاری، مینا کاری

منبت کاری

عرضه کننده زیباترین آثار منبت کاری اساتید برجسته این رشته اصیل و قدیمی ایرانی. لوازم موسیقی، سینی، لیوان، گلدان، تابلو از جمله  مواردی است که به صورت منبت کاری شده عرضه میشود.

قلم زنی

عرضه کننده زیباترین آثار قلم زنی اساتید برجسته این رشته اصیل و قدیمی ایرانی. سینی، لیوان، گلدان، تابلو، گلاب پاش، قندان از جمله  مواردی است که به صورت قلم زنی عرضه میشود.

خاتم کاری

عرضه کننده زیباترین آثار خاتم کاری اساتید برجسته این رشته اصیل و قدیمی ایرانی. تخته نرد ،شطرنج، انواع جعبه، گلدان، قاب از جمله مواردی است که به صورت خاتم کاری شده عرضه میشود.

گلیم وقالی

عرضه کننده انواع گلیم و قالی های زیبا در طرح ها و رنگ بندی متنوع منطبق با هر نوع سلیقه ای. قالی و گلیم از جمله هنرهای اصیل ایرانیست که همواره جایگاه خاصی در میان هنردوستان داشته است.

 

صنایع دستی خاتم از کلیه نقاط کشور نمایندگی فعال می باشد.

تلفن: 77880077 - 77880078

جدیدترین محصولات

جعبه خاتم کاری - چوب گردو

سینی قلم زنی - طرح هخامنشی

تابلو منبت کاری - چوب بلوط

گلیم عشایر بختیاری

درباره ما

در راستای نیل به اهداف متعالی و تحقق ارزشهای ایرانی در سال 73 وارد حرفه صنایع دستی شده و اقدام به بازار یابی و فروش آن نمودیم در سال 82 بر آن شدیم که این فعالیت خود را جهانی کرده و صنایع دستی ایرانیان  را به دنیا بشناسانیم و در سراسر دنیا به راحتی توزیع کنیم.

هدف ما حمایت از تولید کنندگان و هنرمندان ایرانی است. متاسفانه در چند دهه اخیر به دلیل رکود صنعت گردشگری و کاهش چشمگیر توریست ...