خدمات و تجهیزات شبکه آرمان

وب سایت شرکت آرمان شبکه خوش آمدید.

امروزه با توجه به گسترش، پيشرفت و توسعه روزافزون بشري در شاخه هاي مختلف و گوناگون علوم و تکنولوژي و صنعت، موضوع فن آوري اطلاعات (IT ) و تمــامي زيربخشهاي مربوط به آن اعم از نرم افزار و سخت افزار ، اينترنت، شبکه هاي اطلاع رساني، مخابراتي و ارتباطاتي از اهميت بالايي برخوردار است. به دليل اهميت دسترسي درست و سريع به اطلاعات و امنيت داده ها ايجاد شبکه هايي پايدار و ساخت يافته که داراي ايمني استاندارد باشند در جوامع کنوني مهم شده است. چنانکه کشورهاي صنعتي، نيمه صنعتي و در حال توسعه جهان موفقيت و پيشرفت خود را مرهون و درگرو سرمايه گذاري بيشتر و ارتقاء سطح فن آوري اطلاعات در جوامع خود مي‌ دانند. همچنين آموزش و ارتقاء دانش مديران و کارشناسان با توجه به پيشرفت اين علم در اولويت قرارگرفته است.

خدمات آرمان شبکه

تامین تجهیزات شبکه

تامین تجهیزات شبکه با برندهای معتبر و روز دنیا از جمله CISCO, Juniper, Fortinet و PaloAlto  و ... از جمله  خدمات ارائه شده به شرکت ها و سازمان ها می باشد.

نصب، راه اندازی

گروه ICT شرکت مهندسي آرمان شبکه عمده فعاليت خود را در زمينه امنيت شبکه (Network Security ) و مشاوره هاي امنيتي متمرکز کرده است.

پشتیبانی و راهبری

پشتیبانی از کلیه خدمات انجام شده در قالب مدیریت شبکه، نظارت، تامین قطعات و عیب یابی، نصب و به روزرسانی نرم افزارهای مرتبط، بازبینی ماهانه کلیه بخش های شبکه و ... 

تامین و ارائه محصولات نرم افزاری

تهیه و ارائه محصولات نرم افزاری در حوزه های امنیت (Security)،  مجازی سازی (Virtualization) و مدیریت شبکه (Network Management) ...

پذیرش نمایندگی

 

شرکت آرمان شبکه جهت توسعه فعالیت خود به سایر شهرستان های کشور، از کلیه متخصصین  در حوزه شبکه و خدمات مربوطه، از کلیه نقاط کشور نمایندگی فعال می پذیرد. علاقه مندان می توانند جهت کسب اصلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط مورد نیاز در ساعات اداری با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایند:

88770011 - 88770022

تصاویر