تجهیزات شبکه

تستر کابل شبکه RJ45 حرفه ای کی نت K-net LINK TESTER

ین دستگاه برای تست اتصالات شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. در اصل این دستگاه با یک تست ساده به ما نشان می دهد که لینک شبکه در قسمت مورد نظر ما درست کار می کند یا خیر. علاوه بر این، دستگاه این امکان را به شما می دهد که چک نمائید پریزها به نحوه صحیح نصب گردیده اند و استانداردهای مورد نظر را رعایت کرده اند یا خیر.


گیت وی ویپ دین استار DAG1000P-4S

گیت وی آنالوگ چند منظوره صدا و فکس مبتنی بر شبکه است. برای کسب و کارهای کوچک، دفتر خانوادگی، دفاتری که از راه دور اداه و کنترل می شوند و کسب و کارهای شاخه ای، هزینه پایین و راه حل های عملی ساده ایجاد می کند. تلفن، فکس، PBX با واسط های استاندارد صدا عمل کرده و خدمات صوتی با کیفیت را ایجاد می کند.


مودم همراه 4G LTE بی سیم دی-لینک مدل DWR-932C

مودم همراه DWR-932C محصولی از شرکت دی لینک است. این مودم همراه به کمک یک سیم‌کارت نسل سوم می‌تواند شمارا در اتصال به اینترنت همراهی کند. مودم همراه DWR-932C از اپراتورهای نسل سوم و نسل چهارم به خوبی پشتیبانی می‌کند. 


مودم همراه 4G LTE بی سیم دی-لینک مدل DWR-932C 
شرکت «تی پی-لینک» یکی از تولیدکنندگان قدرتمند تجهیزات شبکه است که می‌توان آن را در گروه سه شرکت بزرگ این حوزه قرار داد. به تازگی شرکت تی پی-لینک محصولی را با نام «TD-W8151N» روانه‌ی بازار کرده است که درواقع یک مودم روتر ADSL است. این محصول از یک آنتن قدرتمند برای به اشتراک‌گذاری اینترنت و شبکه بهره می‌برد. قدرت گیرندگی آنتن این مودم 5 دسی‌بل است که برای یک مودم روتر ADSL مقدار مناسبی محسوب می‌شود. 

 
مشاوره و سفارش محصول و خدمات

88770011 - 88770022