درباره ما

شرکت ثمین تابش به لطف خداوند و به کارگیری دانش روز و به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور در سال 1379 در شهر تهران تاسیس گردید. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه صنعت روشنایی برآورده سازد.

شرکت ثمین تابش با دارا بودن کارگاه‌های دایکاست، فلزکاری، پرس، قالبسازی، خط رنگ الکترواستاتیک و خطوط مونتاژ چندگانه قادر به تولید انبوه انواع چراغ‌های خیابانی در توان‌های مختلف می‌باشد. از مشخصات بارز سیستم تولید شرکت ثمین تابش، قابلیت انعطاف پذیری خطوط تولید و تعدد آن‌ها جهت پاسخگویی به سفارشات در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشد.
از دیگر مشخصات بارز سیستم تولید شرکت ثمین تابش، می توان به وجود زنجیره کاملی از انواع ماشین های دایکاست در تناژهای مختلف اشاره کرد. این موضوع به همراه قابلیت انعطاف پذیری خطوط تولید و تعدد آن ها موجب پاسخگویی به سفارشات انبوه در کوتاه ترین زمان ممکن شده است.

 • پروژه های در دست انجام

  در این بخش تعدادی از پروژه های در دست انجام که همگی آنها مربوط به سال جاری می باشد را می توانید مشاهده نمایید. این پروژه ها شامل طراحی و پیاده سازی روشنایی داخلی فروشگاه، روشنایی پارک، روشنایی فضای لابی هتل ها و ... را شامل می شود.

 • پروژه های انجام شده

  در این بخش تعدادی از پروژه های انجام شده ، طی 2 سال گذشته  را می توانید مشاهده نمایید. این پروژه ها شامل طراحی و پیاده سازی روشنایی داخلی فروشگاه، روشنایی پارک، روشنایی فضای لابی هتل ها و ... را شامل می شود.

 • محصولات

  محصولات شرکت ثمین تابش طیف وسیعی از انواع لامپ های روشنایی در مدل ها و کاربری های مختلف را شامل می باشد. این محصولات  تعدادی از بهترین برندهای تولید لامپ و سیستم های روشنایی را شامل می شوند.

 • پذیرش نمایندگی از سراسر کشور

  شرکت ثمین تابش جهت توسعه فعالیت های خود در بخش فروش محصولات روشنایی خود از کلیه نقاط کشور به خصوص مراکز استان های نمایندگی فعال می پذیرد. علاقه مندان جهت آگاهی از شرایط اعطای نمایندگی، در ساعات اداری با شماره های مندرج در صفحه تماس با ما، با بخش پذیرش نمایندگی تماس حاصل فرمایند.

 • گالری تصاویر

(c) کلیه حقوق این سایت برای شرکت ثمین تابش محفوظ است.