درباره ما

گالری تابان در پاییز سال 1380 ب فعالیت خود را آغاز و تا کنون بیش از یکصد و پنجاه نمایش فرهنگی را برنامه ریزی و اجرا کرده است. بازبینی جریان های مدرن هنرهای تجسمی ایران و معرفی استعدادهای نوظهور از اهداف عمده ی ما هستند. در این راستا گالری تابان در برنامه میان مدت خود ، همکاری با موزه ها، بنیاد ها و گالری های هنری را دنبال و از این منظر، فرازش هنر جوان را پیگیری می کند . اجرای سالانه ی نقاشی منتخب نسل نو، نمایش های پژوهشی با عنوان کلکسیون فصلی، همکاری در جذب حمایت برای هنرمندان پیشرو ، همگی بخشی از این سامانه ی ذهنی هستند. 

برنامه زمان بندی نمایش آثار

هنرمندان گرامی جهت هماهنگی برای نمایش آثار از یک ماه قبل  با بخش اجرایی و پیاده سازی دکوراسیون سالن تماس گرفته تا ضمن تنظیم ملاقات حضوری و انجام تشریفات لازم ضمن ارائه زمان بندی نمایش از چگونگی برپایی نمایش و انجام امورد تبلیغاتی و نقل وانتقال آثار آگاهی یابند. 

ویرایشگر محتوا اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد.

فعالیت های گالری

گالری تابان با هدف انتقال  دستاوردهای هنری هنرمندان کشور به مخاطبان خود و در واقع به عنوان پلی ارتباطی میان هنر و مردم علاقه مند به هنر بیش از یک دهه است که فعالیت می کند و در این مدت نه چندان طولانی افتخار داشته است که با هنرمندان مختلفی همکاری داشته باشد.

امکانات و تجهیزات گالری

نور پردازی پیشرفته متناسب با نوع آثار و نحوه چیدمان آنها
سیستم های امنیتی پیشرفته و دوربین های مداربسته
سیستم کنترل دمای سالن و رطوبت محیط برای حفاظت از آثار
دیوارهای متحرک جهت تغییر دکوراسیون متناسب با نوع و تعداد آثار مورد نمایش