گروه صنعتی سالار تامین کننده انواع شیرآلات و اتصالات گازی و آبی

 
توسعه صنعت در کشور بر سه رکن ذیل پایه ریزی شده است:
  • بهره‌گیری از منابع عظیم انسانی و ظرفیت‌های بالقوه اقتصادی داخلی
  • گسترش دانش فنی داخلی از طریق مشارکت و همکاری با شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های بین‌المللی
  • استفاده از آخرین فنآوری های پیشرفته روز
از طرفی مشکلات  موجود در بخش دولتی بخصوص نرخ پائین بهره‌وری، خصوصی سازی در بخش های مختلف را سرلوحه سیاست های کلان کشور قرار داده است.

گروه صنعتی سالار با بیش از 15 سال تجربه  در زمینه  تولید و پخش انواع شیرالات و اتصالات گازی، آماده همکاری با شرکت و سازمان های عمرانی می باشد.

فیلترها

همواره در جریان های سیال ذرات ناخواسته جامد وجود دارند که ورود آن ها به دستگاه های نقطه مصرف می تواند دقت کار را پایین آورده و همچنین به دستگاه مورد نظر صدمه وارد کنند.

اتصالات

اتصالات Gigalok بخاطر تنوع در جنس و نوع اتصالات، جواب گوی تمامی نیازهای مشتریان در صنایع مختلف  می باشند. همچنین این اتصالات قابل استفاده برای انواع سیالات هستند.

شیرآلات

شیرآلات Gigalok قابل استفاده برای مصارف ابزار دقیق می باشند و همچنین در بیشتر موارد برای قطع و وصل جریان و کنترل جریان، مورد استفاده قرار می گیرند.

خدمات

سیستم های مرکزی توزیع و انتقال گاز

سیستم های مرکزی توزیع و انتقال گاز (Central Gas Supply) به منظور مدیریت و سامان دهی مصرف گاز، طراحی و نصب می شوند. با استفاده از این سیستم، کپسول های گاز و یا منبع تامین گاز به خارج از محیط کار انتقال یافته و گاز بوسیله یک شبکه لوله کشی (Gas Distribution System) به محل مصرف (Point of Use) منتقل می شود.

دریافت کاتالوگ محصولات

 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات و خدمات، با ما تمس بگیرید:

77550066 - 77550067