فروش انواع کاسکو و پرندگان و مرکز فروش وسایل و تجهیزات نگهداری پرندگان

گالری تصاویر

اصول نگهداري صحيح از پرنده فنچ   

فنچها با آواز نازک وچهره ی زیبای خود جزو پرندگان بومی چمنزارهای استرالیا محسوب می شوند که دارای قابلیت زادو ولد بسیار آسان و راحتی بوده وبه راحتی تکثیر وتولید مثل می نمایند. فنچها در حضور انسانها هرگز دوست ندارند که دست آموز باشند و در دست انسانها قرار بگیرند یا با فضولی مرتب صاحبانشان روبرو شوند هرگز نبایستی این پرندگان را با دید کم ارزش بودن یا یک اسباب بازی برای کودکانمان نگریست و جان این موجودات جاندار را به بازی و شوخی گرفت.

اطمينان از سلامت طوطی کوتوله 

براي اطمينان از سلامت پرنده ابتدا بايد از يك فروشنده معتبر اقدام به خريد كرده و هنگام خريد  پرنده را بررسي كنيد. 
يك پرنده سالم بايد هوشيار باشد و در برابر محرك ها عكس العمل نشان دهد سرحال بوده و پرها  تميز و پر باشند و استخوان سينه بيرون نزده باشد. 
چشم ها بايد براق و شفاف باشد و هيچ گونه ترشحي نداشته باشد و پوست بيني صاف و ترشح نداشته باشد و پرهاي اطراف مخرج پرنده حتما بايد تميز باشد. 

اصول نگه داری مرغ عشق

وطن مرغ عشق قاره استرالیاست ، این طوطی موجدار کوچک حدود 160 سال است که به عنوان حیوان خانگی رایج شده . در سال 1840 اولین مرغ عشق ها توسط محقق انگلیسی به نام جان گولد به اروپا برده شد. گولد منطقه اصلی زیست و تولید مثل پرنده را جنوب و جنوب غربی استرالیا میداند ، در این مناطق مرغ عشق های وحشی در فصل بهار در گروههای بزرگ به تولید مثل می پردازند.مدت زمان تولید مثل پرنده به طور غیر مستقیم به بارندگی وابسته است .

فروش انواع تجهیزات و قفس پرندگان

 

عرضه کننده انواع غذاهای پرندگان همراه با مشاوره رایگان