ساعت های مردانه


عرضه کننده  انواع ساعت های مردانه با برندها و مدل های متنوع و جدید،. متناسب با هر نوع سلیقه ای. انواع سایت های کاسیو، سیکو، تیسوت، اسپریت و ... از جمله  برندهایی هستند که می توانید انتخاب و خریداری نمایید.

ساعت های زنانه


عرضه کننده  انواع ساعت های زنانه با برندها و مدل های متنوع و جدید،. متناسب با هر نوع سلیقه ای. انواع سایت های کاندینو، فستینا، سیکو، سیتیزن و ... از جمله  برندهایی هستند که می توانید انتخاب و خریداری نمایید.

ساعت های اسپرت و ورزشی


عرضه کننده  انواع ساعت های اسپرت و ورزشی با برندها و مدل های متنوع و جدید،. متناسب با هر نوع سلیقه ای. انواع سایت های کاسیو جی - شاک، سواچ، تیسوت، سیکو و ... از جمله  برندهایی هستند که می توانید انتخاب و خریداری نمایید.

7 روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه شکیبا بوده است و فروشگاه شکیبا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند. تمامی محصولات فروشگاه شکیبا دارای گارانتی بین المللی و ایران میباشد که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا می‌شوند.

گالری تصاویر


درباره ما


با افزایش تنوع برندها و اطلاعات تخصصی مربوط به کالاهای مختلف، باعث شده است عموم مردم قبل از خرید تا حد امکان در خصوص محصول مورد نیاز خود تحقیق نمایند. در جهان امروز در خصوص کالاهای خاص (نیمه سرمایه ای – نیمه مصرفی) نظیر زیورآلات، ساعت، گوشی همراه، قطعات کامپیوتر و ... مرجع مناسب تحقیق قبل از خرید، اینترنت و سایتهای اطلاع رسانی و فروش اینترنتی مربوطه می‌باشد.

در همین راستا نیاز به یک پایگاه اطلاع رسانی و فروش، در برگیرنده اطلاعات جامع و قابل اطمینان در خصوص مدلهای مختلف ساعت و ویژگیهای آنها نظیر برند، قیمت، شکل ظاهر و ...