درباره ما - هدایای تبلیغاتی نیکو
اطلاعات تماس :
نام شرکت : شرکت تبلیغاتی هنری نیکو
تلفن : 02122552255
فکس : 02122552255
ایمیل : info@Nikoo.com

هدایای تبلیغاتی یکی از مهمترین عوامل جلب و جذب مخاطبین است که می تواند اثر زیادی در به خاطر سپردن محصولات یا خدمات شما , نزد مشتری داشته باشد. ارائه هدیه ای خلاقانه مخاطب را به هیجان آورده و باعث خشنودی و پدید آمدن دیدی مثبت , نسبت به تبلیغ کننده در او می گردد.

تاریخچه

مجموعه هنری و تبلیغاتی نیکو در سال 1379 توسط آقای سیامک کریمی تاسیس شد. آقای کریمی فارغ التحصیل دوره گرافیک از دانشکده هنر دانشگاه تهران می باشد. در بدو تاسیس عمده فعالیت این مجموعه انجام پروژه های چاپ به طور تخصصی و طراحی لوگو بود. در سال 1382 با راه اندازی بخش چاپخانه این مجموعه، زمینه کاری گسترش یافته و طراحی و  چاپ  رو کالاها در قالب هدایای تبلیغاتی، به حوزه کاری مجموعه اضافه گردید. طی این سال ها همواره سعی شده تا با  حفظ و ارتقای کیفیت محصولات  و خدمات خود،  همواره رضایت مشتریان خود را فراهم نماییم.

قبول نمایندگی

مجموعه  تبلیغاتی نیکو،  جهت توسعه فعالیت های خود و عرضه کالاها در سایر نقاط کشور، از کلیه مراکز استان های کشور نمایندگی فعال می پذیرد. 

علاقه مندان لطفا رزمه کاری و زمینه فعالیت خود را به ایمیل مجموعه ارسال نمایید.

همچنین می توانید در ساعات اداری از طریق شماره تلفن های موجود در صفحه تماس با ما، نسبت به کسب اطلاعات و شرایط نمایندگی اقدام نمایید.