تحقیقاتی

تحقیقاتی

 شرکت آرین با بهره مندی از پشتوانه ی علمی و با استفاده از کادر متخصص و کارآزموده و همکاری مداوم با تولید کنندگان داخلی و خارجی و تماس مستمر با مراکز علمی و تحقیقاتی کشور‚بهترین تجهیزات را در اختیار مراکز تحقیقاتی میگذارد.

دانشگاهی

دانشگاهی

 

شرکت آرین تولید و واردکننده ی مواد شیمیایی‚لوازم و دستگاههای مراکز دانشگاهی است.

آزمایشگاهی

آزمایشگاهی

شرکت آرین توزیع کننده بهترین تجهیزات آزمایشگاههای تحقیقاتی و کنترل کیفی  زیر نظر کارشناسان ارشد آزمایشگاهی است.

پزشکی

پزشکی

شرکت رادین مواد اوليه توليدات پزشکی را از بهترين كشورهاي جهان تهيه مي نمايد. اين دقت سبب گرديده  تا در جلب رضايت مصرف كنندگان ارجمند موفق گردد.

درباره ما

شرکت رادین بعنوان یک شرکت وارد کننده و توزیع کننده کالا در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در سال 1360 تأسیس گردید و از همان زمان شبکه توزیع خود را در سراسر کشور بوسیله عوامل توزیع خود گسترش داده است. خط مشی مشتری مداری ما سبب گشته که تجهیزات مورد نیاز جامعه را با کیفیت بالا و قیمتهای مناسب تأمین نماییم. ما خدمات پس ازفروش خوبی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم و هرگز فراموش نمی کنیم که رضایت مشتری اولین اولویت ماست.

مشتریان

 

شرکت رادین عرضه کننده تجهیزات پزشکی با هدف توزیع محصولات با کیفیت امروز طیف وسیعی از دانشگاه‌ها و مراکز علمی و کلینیک‌های تخصصی را تحت پوشش محصولات خود قرار داده است.

ارتباط با مشتری

 

به دست آوردن رضایت مشتریان از مهمترین اهداف ماست. در این راستا اقدام به ایجاد واحد ارتباط با مشتری نموده ایم تا بتوانیم با مشتریان محترم شرکت رادین ارتباط دوسویه برقرار نماییم.

پشتیبانی

 

شرکت رادین با استفاده از مسئولين فني ماهر و با تجربه، کليه خدمات پس از فروش از جمله نصب و راه اندازي، برگزاري دوره هاي آموزشي و همچنين تعمير سيستمهاي ارائه شده را در صورت نياز بر عهده می گيرد. 

خدمات

 

خدمات شرکت رادین شامل برگزاري دوره هاي آموزشي تخصصي در داخل و خارج از کشور، ارائه خدمات مشاوره اي فني و تخصصي، برگزاري سمينارها و کنگره هاي تخصصي و فني است.

پذیرش نمایندگی

 

شرکت بازرگانی تجهیزات پزشکی رادین جهت گسترش فعالیت خود به سایر نقاط کشور از کلیه مراکز استان ها نمایندگی فعال می پذیرد، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط آن با شماره تلفن 66666655 تماس بگیرید.

محصولات

محصولات آینده

GDxVCC

Scanning Laser Polarimetry دستگاهی استکه به کمک نور پلاریزه ضخامت RNFL در ناحیه پری پاپیلری را اندازه گیری می‌کند و با دستیابی به بالاترین استاندارد در تشخیص و مدیریت گلوکوم، چشم را از هر دو بعد کارکرد و ساختار مورد ارزیابی قرار می دهد. این دستگاه اندازه گیری های مربوط به پارامترهای ساختاری RNFL یا Retinal Nerve Fiber Layer را که در ارتباط تنگاتنگ با اولین تغییرات در گلوکوم می باشند را با دقت بالا انجام می دهد.

در حالی که در حین معاینات چشمی تشخیص زود هنگام تغییرات RNFL به سختی میسر است، با کمک این دستگاه می توان این تغییرات را در زودترین مرحله ممکن که اولین نشانه های آسیب ساختاری مربوط به گلوکوم ظاهر می شود، به وضوح تشخیص داد.