شرکت خدمات مجالس آذین

تشریفات مجالس ، خدمات مجالس ، برگزاری عروسی

جهت برگزاری مراسم و تشریفات با شماره های ذیل تماس بگیرید

88171200- 88171201 

همراه شما هستیم تا لذت با هم بودن را با خاطره های خوش، به شما هدیه دهیم

مراسم سالگرد ازدواج

خدمات مجالس و تشريفات آذین ، برای مشتريان محترم خود و همچنين ساير زوجها تسهيلات ويژه ای را برای برگزاری مراسم سالگرد ازدواج تدارک ديده است تا خاطرات خوب و به ياد ماندنی خود را دوباره زنده نماييد.

خدمات مجالس

خدمات و تشریفات مجالس آذین مجری و برگزارکننده مجالس و مراسم عروسی، نامزدی سالگرد ازدواج، همایش و سمینار، فارغ التحصیلی دارای آشپزخانه، کترینگ اخصاصی 40 مورد باغ، سالن و ویلا در غرب، شرق و شمال تهران میباشد.

خدمات پذیرایی

یکی از بخش های مهم در مراسم عروسی پذیرایی از میهمانان می باشد. در تشریفات ما کار با حداکثر انعطاف پذیری و با توجه به  سلیقه شما خواهد بود. خدمات پذیرایی به صورت کاملا حرفه ای محیط هایی گرم و خانوادگی برگزار خواهند شد.

عکاسی و فیلمبرداری

خدمات فیلم برداری موسسه  با در اختیار داشتن تیم حرفه ای,در خدمت زوج های عزیز می باشد.

باغ و تالار عروسی

خدمات مجالس و تشریفات آذین جهت برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم عروسی مشتریان خود ، بهترین سالن ها ، باغ ها و ویلاهای تهران و حومه را پیشنهاد می دهد.

تشریفات عروسی

 تشریفات مجالس آذین با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان برای هر چه با شکوه تر و مجلل شدن این روز میباشد.

گل آرایی

گروه گل آرایی و طراحی دکور ما با مهارت و تجربه در مراسم های مختلف و ایده پردازی های خاص،فضایی رویایی را برای شما خواهند ساخت.تمرکز این گروه بر ارائه خدمات با کیفیت بالاست تا کاری با کیفیت را تحویل داده و رضایت شما را جلب کنند.

چرا باید آذین را انتخاب کنم؟

تیم اجرایی تشریفات مجالس آذین افتخار دارد که با بهره گیری از تخصص و تعهد کاری و نیز دانش مدیریتی پرسنل و استفاده از ایده های خلاقانه شما را در تحقق بخشیدن به رویاهایتان یاری نماید. صداقت ، برنامه ریزی دقیق، زمانبندی کامل و تعهد به کیفیت سرلوحه کار ماست.

شهرت، اعتبار و توانایی ملورین حاصل سالها تجربه در برگزاری انواع مجالس و مراسم است. ما همواره بهترین ها را به کار گرفته ایم و با بهترین کار کرده ایم. استفاده ما از بهترین ها و بکارگیری بهترین و نامی ترین شرکای کاری به معنی این است که شما به بهترین خدمات برای مراسمتان دسترسی دارید.

 تجربه تشریفات آذینمکمل و متضمن کیفیت خدمات ما است. تشریفات ملورین بر این باوراست یک نسخه مرموز و معجزه آسا برای برگزاری یک مراسم ایده آل وجود ندارد. هر رویدادی هویت خاص و منحصر بفرد خود را داراست و تطابق خدمات ما با خواسته های هر مشتری است که ایده آل را می سازد.