| 

info@shahab-upvc.ir

88775500

پنجره دوجداره UPVC گروه شهاب

ارائه کننده انواع پنجره دوجداره UPVC مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در طرح ها و مدل های متنوع می باشد.بخش فروش پنجره دوجداره UPVC گروه شهاب آماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشد.پنجره دوجداره علاوه بر زیبایی ظاهری و مدرن دارای مزیت های مثبت بیشماری میباشد.

تخفیف ویژه

15% تخفیف ویژه محصولات و خدمات به مناسبت دوازدهمین سالگرد تاسسیس گروه در و پنجره UPVC شهاب به مدت 15 روز، این تخفیف  کلیه خدمات و محصولات را شامل می گردد.

به وب سایت شرکت پنجره های UPVC شهاب خوش آمدید.

شرکت تولیدی شهاب، عرضه کننده انواع در و پنجره های UPVC در انواع مختلف

پنجره سایبانی

پنجره کلنگی

پنجره دو حالته

پنجره UPVC تک حالته

درب و پنجره آکاردئونی

مدل دو لنگه بازشو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارائه خدمات و محصولات گروه شهاب و همچنین طرح نظرات و انتقادات خود از طریق شماره های زیر در ساعت اداری تماس بگیرید.
88775500 - 88775501 - 88775502

 

مزایای استفاده از پنجره دوجداره UPVC

پنجره دو جداره upvc می تواند مناسب ترین انتخاب برای هر ساختمانی باشد که علاوه بر امنیت و دوام مانع بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز می باشد. نسل پنجره های دوجداره با کیفیت ، عایق بسیار مناسبی جهت گرما و سرما خواهد بود. در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و همچنین در برابر ضربه های شدید مقاوم تر شده و سرعت نصب و سهولت و راه اندازی پنجره دو جداره در قیاس با مدل های معمولی بسیار بالاتر است. گروه درب و پنجره دوجداره UPVC شهاب با بهره گیری از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره دوجداره UPVC کیفیتی درخور توجه را در اختیار خریداران قرار میدهد. خط تولید پنجره دوجداره شهاب به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از دستگاههای روز دنیا طراحی شده است و بدین ترتیب اتصال قطعات مختلف به بهترین نحو ممکن صورت میپذیرد.

خدمات

تولید و نصب پنجره

تولید و نصب پنجره در اشکال شکسته و هلالی 

بازسازی تخصصی

بازسازی کاملا تخصصی درب و پنجره های ارگانها سازمانها، مجتمع ها و برجهای مرتفع در کمترین زمان

طراحی و نصب پنجره

طراحی و نصب پنجره ها در ساختمانهای نوساز با رعایت کامل مقررات و موازین شهرداری و با کیفیت تولید و نصب دقیق و استاندارد