دوربین مدار بسته

فروش دوربین مداربسته  HD پک شماره 21 دوربین های قرار داده شده در پک 21 دارای کیفیت بالایی از لحاظ تصویر و طول عمر می باشند.این دوربین ها دارای یکسال گارانتی تعویض بوده و در صورت هرگونه مشکلی توسط شرکت آریا دید مشرق زمین تعویض می شوند دوربین های قرار داده شده در پک زیر دوربین های دام و بولت ...

دزدگیر ساختمان

دارای پردازنده قوی با قابلیت تشخیص حرارت بدن انسان ، قابلیت نصب انواع ادوات بیسیم از قبیل چشم، لادری،آژیر و ریموت ودارای تلفن کننده 5 حافظه ، هشدار ضعف باتری  ، قابلیت فعال و غیر فعال نمودن، گوش دادن به صدای محیط، آلارم از راه دور از طریق گوشی تلفن، کم حجم با توانایی های یک دزدگیر حرفه ای

درب ضد سرقت

 این دربها مجهز به سیستم قفل مرکزی می باشد که با چرخاندن کلید (طی 3 مرحله )14 پین فولادی محکم به قطر 16 میلیمتر در 3 جهت (بالا ،پایین وزبانه) فعال می شوند و با توجه به 4 پین ثابت فولادی که در طرف داخل درب (لولا)تعبیه شده اند در حالت بسته شدن درب از 4سمت (18 نقطه )به چهارچوب مخصوص قفل می شود و توانایی تحمل حداکثر 50 تن نیروی فشاری را دارد .

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

سیستم مدیریت ساختمان (BMS ) یا سیستم اتوماسیون ساختمان (BAS ) به سیستمی اطلاق می شود که در یک ساختمان نصب شده و از طریق اجزای خود کنترل قسمت های مختلف ساختمان و نمایش خروجی های مناسب را برای کاربر امکان پذیر می نماید.

قسمت های مختلف تحت کنترل معمولا شامل تاسیسات مکانیکی و سیستم تهویه مطبوع (HVAC) و تجهیزات روشنایی بوده که می تواند به سیستم های ایمنی، آتش نشانی، تنظیم دسترسی، تامین برق اضطراری و ... نیز تسری یابد. به طور کلی هدف از استفاده از سیستم های BMS در یک ساختمان تطبیق شرایط کارکرد اجزای مختلف با توجه به شرایط محیطی و نیاز ساختمان در آن زمان است.

در سیستم مدیریت ساختمان بسیاری از اعمالی که ساکنان از روی عادت و بصورت غیر ارادی انجام می دهند توسط سیستم های هوشمند انجام می گردد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه نیروی انسانی شده و بعلاوه کاشه مصارف انرژی، کاهش هزینه های انرژی، کاهش خطاپذیری و افزایش اثربخشی سیستم را به دنبال دارد .

با بکارگیری انواع حسگرها در داخل و خارج ساختمان و با بکارگیری یک سیستم واحد می توان بصورت لحظه ای، کنترل تمامی شرایط آسایشی و امنیتی را در اختیار داشت و از آنها در جهت رسیدن به شرایط ایده آل استفاده کرد. برای این منظور، نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خاص می باشد که با گرد آوری اطلاعات محیطی و انتقال داده ها به سیستم مرکزی، روند کنترل و مدیریت ساختمان اجرا می گردد.