| 

به وب سایت شرکت شمیم پلاستیک، تولید کننده انواع ظروف یک بار مصرف خوش آمدید.

  • ظروف رستوران و کافی شاپ

  • ظروف شیرینی و قنادی

  • ظروف میوه و خشکبار

  • جای حبوبات و ادویه

  • ظروف فریزری

 

شرکت شمیم پلاستیک تولید  و تامین کننده  انواع ظروف یک بار مصرف رستوران و کافی شاپ  شامل انواع لیوان در اندازه و اشکال مختلف، انواع ظروف غذا، قاشق و چنگال و ... آماده همکاری با کلیه رستوران ها، کافی شاپ ها و آشپزخانه های پخت و پخش غذا می باشد.

 

شرکت شمیم پلاستیک تولید  و تامین کننده  انواع ظروف یک بار مصرف قنادی ها  شامل انواع ظروف شیرینی ، کیک  آماده همکاری با کلیه قنادی ها می باشد.

 

شرکت شمیم پلاستیک تولید و تامین کننده انواع ظروف بسته بندی و نگهداری ویژه میوه و خشکبار ساخته شده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه می باشد.

 

شرکت شمیم پلاستیک تولید  و تامین کننده  انواع ظروف ادویه و حبوبات  درطرح های و رنگ های متنوع، متناسب با هر نوع  چیدمان آشپزخانه شما

معرفی شرکت

شركت صنايع پلاستيك شمیم یکی از معتبرترین توليد كننده های  ورق و ظروف بسته بندي در ایران بوده كه در سال 1378 تاسیس گردیده است. از زمان تاسیس تاکنون این شرکت مستمرا در جهت رشد و ارتقاء كميت و كيفيت توليدات خود تلاش کرده و با برخورداري از فن آوري هاي روز جهان به عنوان بزرگترین توایدکننده ظروف یکبار مصرف و بسته بندی، تحولي عظيم در صنعت بسته بندی کشور به وجود آورده است.

اینک صنایع پلاستیک شمیم نامی مطمئن در صنعت بسته بندی مواد غذایی کشور است که کیفیت مطلوب را از اصول بنیادین فعالیت خود دانسته و موفقیت خود را استوار بر چندین دهه تلاش و کوشش در کنترل کیفیت میداند.

تجهیزات و امکانات

ما به ظرفیت و زیر ساختهای تولید خود افتخار می کنیم. سرمایه گذاری بی وقفه از بدو تأسیس، صنایع پلاستیک شمیم را به تولید کننده ای برتر در این صنعت از لحاظ ظرفیت و تکنیک تولید و توسعه تبدیل کرده است.

کارخانه صنایع پلاستیک شمیم دارای دو مجتمع اصلی است که در مجموع وسعتی بیش از 3 هکتار دارد. هر کدام از این کارخانجات دارای خطوط تولید، سیستمهای کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه و انبار مجزا هستند.


دریافت کاتالوگ محصولات