به وب سایت خدمات ناخن مهسا خوش آمدید.

این مرکز با بیش از 8 سال فعالیت در حوزه ناخن، ارائه دهنده کلیه خدمات ناخن میباشد. 

 کاشت تخصصی یعنی با مواد خوب با کیفیت بالا و هزینه مناسب برای کسی که کاشت را انجام می دهد بصورتی که مشتری دوباره به شما مراجعه کند با بالاترین رضایت که همسوست با اعتماد کامل به شما و همه این موارد لازمه آموزش مناسب و کامل و بی عیب و نقص می باشد.

استفاده از روش ‌های زیبایی ناخن روز به روز رایج ‌تر می ‌شوند، اما آیا استفاده‌ كنندگان از خطرات این روش‌ ها هم باخبرند؟ فصل سرما، رفته رفته تمام می ‌شود و دستكش‌ ها به كمدها بر می‌ گردند. رونق جشن ‌ها و میهمانی ‌ها هم بیشتر می ‌شود و خانم‌ها با استفاده از روش های مختلف كه روز به روز به تعداد آن ها افزوده می ‌شود، درصدد زیباتر كردن ظاهر دست‌ هایشان برمی‌آیند، غافل از این كه این زیبایی گاهی به قیمت از بین رفتن سلامت ناخن‌ ها تمام شده و در برخی موارد اختلالات جبران ناپذیری را به وجود می ‌آورد. این روزها در تمام بروشورهای تبلیغاتی آرایشگاه‌ ها بخشی به كاشت ناخن اختصاص دارد كه هزینه آن، بسته به محل جغرافیایی سالن ‌های آرایش هزینه‌ای حدود 70 هزار تومان در قسمت‌ های شمالی تا 30 هزار تومان در بخش ‌های مركزی شهر است. این هزینه تنها صرف یك دوره كاشت ناخن شده و هر دو هفته یك بار به تناسب بلند شدن ناخن ها لازم است كه ترمیم انجام شود. ترمیم این ناخن‌ ها هم رنج قیمتی از 15 هزار تا25 هزار تومان بسته به میزان رشد ناخن‌ ها دارد. علاوه بر پرهزینه بودن، كاشت ناخن در زمانی حدود 2 ساعت انجام می ‌شود.

برای پایه سازی اولیه روی صدف ناخن سوهان نرم کشیده می شود(بدون آسیب و نازک کردن صدف ناخن و چسباندن تیپ برای بلند کردن قد ناخن و ضد قارچ زدن و مواد زنی را در این مرحله آغاز می کنیم. با پودری که شبیه سایه های پودری نرم است به همراه موادی به نام لیکوئید به صورت خمیر در می آید را روی ناخن قرار می دهیم.این کار بر رو ی ده انگشت انجام می شود و بعد سوهان کشی می کنیم ناخن را فرم می دهیم.

سطح ناخن را با سوهان نرم کشیده تا سطح آن مقداری زبر شود سپس براقی ناخن را با کمک سوهان از بین می بریم.

نکته: در سوهان کشی نباید صدف اصلی را آنقدر نازک کنیم که ناخن آسیب ببیند.

با این روش صدف اصلی ناخن آسیب نمی بیند و هر زمان فرد قصد برداشتن مواد را داشته باشد ناخنی کاملاً بدون آسیب خواهد داشت.

برای ناخن‌هایی که قد بلندی ندارند برای قد دادن به ناخن از تیپ استفاده می کنیم که این تیپ‌ها را بر اساس سایز ناخن انتخاب و با چسب ناخن روی ناخن قرار می‌دهیم. سپس قد مورد نظر را تنظیم و با کاتر کوتاه می‌کنیم. در این مرحله مدل و حالت ناخن را با نظر مشتری  فرم می دهیم. با کمک سوهان  ناخن‌ها را به فرم مورد نظر در می‌آوریم و فرم ناخن‌ها را با هم یکسان می‌کنیم.

کاشت پودر برای مناطق خشک مناسب تر است و استحکام بیشتری دارد.

ویرایشگر محتوا اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد.

این کاشت در مناطق مرطوب دوام بیشتری دارد و کاملا شیشه‌ای و کریستالی است. ناخن‌هایی که با روش Mix و ژل کاشت می‌شوند از نظر ظاهری بسیار به هم شبیه هستند.

این روش یکی از بهترین نوع کاشت است. که نسبت به کاشتهای دیگرکمترین آسیب را دارد، هم از نظر آسیب نرسیدن به صدف ناخن و دیگری حساسیت پیدا نکردن نسبت به مواد. این نوع کاشت  در نواحی رطوبتی بیشتر استفاده می شود و کاشت ژل به ناخن حالت شیشه ای و شاین زیبایی می بخشد به ناخن و دست طراوت و جلوه خاصی می دهد.

 این نوع کاشت همانند کاشت های دیگر انجام می شود.در آغاز قد ناخن طبیعی مرتب شده و سوهان نرمی سطح ناخن می کشیم و بعد ضد قارچ به ناخن ها زده می شود. بعد تیپ قرار گرفته می شود و محوسازی تیپ انجام می شود و بعد از کار روی 10 انگشت  پرایمر می زنیم و مواد کاشت ژل را که به غلظت عسل می باشد و رنگ  شفاف یا صورتی طبیعی دارد را با قلم مخصوص کاشت ژل برداشته، دور قلم می چرخانیم و وسط ناخن قرار می دهیم و به صورت دورانی سطح ناخن را از مواد می پوشانیم 

در ابتدا ناخن‌های پا با سوهان منظم شده و کناره‌های ناخن که داخل گوشت پا رشد کرده‌اند، خارج و رفع می‌شود. 
در ادامه، پا در داخل دستگاه جکوزی با مواد پودر کراتین و کلسیم قرار می‌گیرد.

این مواد مانع از نازک‌شدن صدف ناخن، ترک ریشه و کوتیکول (گوشت اطراف ناخن CUTICLE AREA) شده و همچنین به منظور تقویت و استحکام و رشد سریعتر ناخن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

بعد از دقایقی، با هدف نرمی و ریلکسی پا:
1. اسکراپ و کفسابی پا (از بین بردن پوست‌های خشک و مرده پا) 
2. از بین بردن زردی ناخن‌های طبیعی که به دلیل استفاده مکرر از لاک ایجاد شده است.
3. ماساژ پا با کرم ویتامینه جهت نرمی کف پا و رفع خستگی می‌شود.

خدماتی است که برای رفع خستگی پا و خون رسانی بیشتر به کف پا انجام می شود. در این روش با از بین بردن پوسته های مرده پا و اکسیژن رسانی به پاشنه پا،  باعث ترمیم پوست کف و پاشنه پا می شود و بعد از انجام پدیکور، پا عاری از هرگونه پوسته و خشکی می شود و پاشنه پا صیقلی میشود. ناخن هایی را که داخل گوشت پا هستند  در صورت تمایل خارج می شود و زردی سطح ناخن را از بین برده و پا را ویتامینه کرده و ماساژ مخصوص ریلکسی  پا انجام می شود. 

در ابتدا ناخن‌های دست برای رسیدن به فرم مورد نظر سوهان‌کشیده می‌شود. فرم‌هایی نظیر گرد Round، چارگوش Square، نیمه‌گرد Semi Round، تیز Sharp در ادامه، دست در داخل ظرف مانیکور با مواد پودر کراتین و کلسیم قرار می‌گیرد. این مواد مانع از نازک‌شدن صدف ناخن، ترک ریشه و کوتیکول (گوشت اطراف ناخن CUTICLE AREA) شده و همچنین به منظور تقویت و استحکام و رشد سریعتر ناخن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از بین بردن زردی ناخن‌های طبیعی که به دلیل استفاده مکرر از لاک ایجاد شده است از محاسن مانیکور طبی می‌باشد.
پس از آن کوتیکول عقب زده می‌شود و با نیپر Nipper ،کوتیکول مرده اطراف ناخن گرفته می‌شود. این روش باعث می‌شود ناخن منظم و کشیده‌تر به نظر برسد.

سپس از روغن بادام تلخ به منظور تقویت کوتیکول و جلوگیری از خشک‌شدگی و ترک‌خوردگی آن استفاده می‌شود. در انتها نیز جهت ویتامینه کردن و از بین بردن خشکی دست از کرم ویتامینه استفاده می‌شود.

بهترین و عالی ترین مانیکور  با مواد کراتین و کلسیم انجام می شود و کراتین باعث استحکام صدف ناخن می شود و با از بین بردن جرم و لایه های زرد رنگ سطح ناخن باعث اکسیژن رسانی بیشتر به ناخن می شود و از شکستگی و ریش ریش شدن و شیار بر روی آن جلوگیری می کند.