درباره ما

آغاز فعالیت رسمی و قوی لوازم موسقی ترانه از سال 1375 در تهران با راه اندازی فروشگاه موسیقی آوا شروع گردید که ضمینه فعالیت اصلی فروشگاه  پخش لوازم موسیقی سنتی بود.
در طی سال های گذشته ما با احداث و همکاری با کارگاه تولیدی لوازم موسیقی از قبیل گیتار ، تار و سه تار، تنبک و... و مرکز پخش بسیاری از کتب موسیقی توانایی آن را داریم تا کالایی با کیفیت مرغوب در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم.
در حال حاضر با داشتن یک فروشگاه تخصصی در تهران و یک دفتر پخش در تهران و با  بیش از 150 مشتری عمده فعال در کشور فعالیت خود را ادامه می دهیم.
این سایت با همکاری چندین شرکت و فروشگاه تخصصی فعال در عرضه این نوع محصولات تشکیل شده است که هر کدام عرضه یک یا چند نوع محصول تخصصی را بر عهده دارند. فعالیت‌های این فروشگاه بر روی محصولات دیجیتال و آکوستیک اعم از پیانو و کیبورد  و قطعات آن، به همراه لوازم صوتی، افکت‌ها، امپ‌ها، میکسرها و . . . متمرکز شده است و قرار است محصولات دیگری نیز به مرور افزوده شوند. با استفاده از خدمات این سایت شما می‌توانید ویژگی‌های هر کدام از محصولات را مشاهده کنید یا محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید.