| 

درباره ما

شرکت صنعتی پیچک با هدف پيشرفت و توسعه صنايع کشور و به جهت ارائه خدمات صنعتی و بازرگانی در زمينه تأمين و پشتيبانی تجهيزات صنعتی، راهسازی، کشاورزی و آزمایشگاهی مورد نياز کشور عزيزمان تأسيس گرديد.
با توجه به ارتباطات نزديک مديران و موسسين شرکت با صنايع پيشرفته کشورهاي اروپايی و آسیایی بخش اعظم فعاليت ها و مبادلات شرکت پیچک بر روي اين کشورها متمرکز گرديد. بدين ترتيب با آشنايي صنايع کشور با اين شرکت و گستره فعاليت هاي آن، شرکت پیچک توانست در مدت نسبتاً کوتاهی...

چمن زن


سمپاش


علف زن


اره برقی


شرکت پیچک بزرگترین تامین کننده و وارد کننده ی انواع دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز، دیزلی و دوگانه سوز

فروش انواع دیزل ژنراتورهای ولوو پنتا ، کامینز، پرکینز، کاترپیلار، لوول، بنز، دوسان، دوتیس و ام تی یو  با نصب و راه اندازی رایگان در تمام نقاط کشور.

تمامی دیزل ژنراتورهای ارائه شده شامل یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش 10 ساله می باشند.

دیزل ژنراتورهای عرضه شده بنا به درخواست مشتری، دارای تابلو امرجنسی و یا تابلو دستی خواهند بود.

به شما بازدید کننده ی گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان و متخصصان ما در زمینه ی فروش دیزل ژنراتور، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خریداری محصول مورد نظر خود نمایید.

شرکت پیچک وارد کننده و تامین کننده ی انواع کارواش صنعتی، خودرو، خانگی

فروش انواع کارواش خانگی، کارواش صنعتی، کارواش خودرو، پمپ کارواش، واترجت خانگی، ایرانی، آلمانی، ژاپنی و ایتالیایی در شرکت جامکو صنعت.

به شما بازدید کننده ی گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان و متخصصان ما در زمینه ی فروش کارواش، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

شرکت پیچک وارد کننده و تامین کننده انواع تجهیزات باغبانی

فروش انواع سم پاش، کود پاش،چمن زن، برق جمع کن برقی، شیلنگ جمع کن اتوماتیک، برگ جمع کن بنزینی، اره برقی، داس موتوری، علف زن برقی و شارژی،.

به شما بازدید کننده ی گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان و متخصصان ما در زمینه ی فروش تجهیزات باغبانی، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

جدیدترین محصولات

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

55460011-5