تلفن : 88520066000

رژیم چاقی (درمان اضافه وزن)


اضافه وزن و چاقی از جمله شایع ترین مشکلاتی است که بشر امروزی به آن مبتلاست. زندگی ساکن و بی تحرک، الگوهای غذایی غلط و ...، همگی باعث شده است تا درصد قابل توجهی از افراد، دچار اضافه وزن شوند. چاقی، منشأ و عامل بسیاری از بیماری های مختلف است که در نهایت می توانند باعث مرگ و میر فرد شوند. 

پیام مدیر


نتیجه اعتماد به ما یک هدیه برای شماست هدیه ما برای شما زیبایی اندام و سلامتی است. ما با تمامی توان در پی رفع نگرانی های شما در ارتباط با رژیم درمانی هستیم و در این راه هیچ سدی مانع ما نخواهد شد. در روش ما هیچگاه سلامتی فدای حاشیه نخواهد شد، شما حتی در پر کردن فرم هم تفاوت کار ما را احساس خواهید کرد.

درباره کلینیک


این کلینیک یکی از توانمند ترین کلینیکهای رژیم درمانی در کشور می باشد که با داشتن متخصصین و کارشناسان تغذیه مجرب و کارآزموده و با استفاده از بهترین و مجهز ترین دستگاهها ، رژیم درمانی در زمینه های مختلف از جمله موارد ذیل را انجام می دهد:
اختلالات وزن، بررسی رشد کودکان، انواع دیابت، بیماریهای کلیوی و دیالیزی، بیماریهای گوارشی ، دورانهای شیردهی و بارداری، رژیم درمانی در افراد با چربی خون بالا، بیماران کبدی، بیماران با فشارخون بالا و بیماریهای قلبی عروقی سلامت استخوان، و رژیم درمانی در اختلالات مادرزادی متابولیکی مانند فنیل کتونوری و سلیاک .

تلنگر

 

آنچه که شما دوست می دارید الزاما همان چیزی نیست که درست است. و اگر درست می بود شما را به وضعیت فعلی نمی رساند

بنابراین شروع رژیم غذایی یعنی تبدیل کردن تغییرات جدید، یعنی تحول. و این همان تحولی است که شما را یک عمر نجات خواهد داد، اگر به آن پایبند باشید پس آمادگی خود را برای تغییرات شروع کنید و این مسئله نیازمند تمرین است و برای روتین شدن آن نیاز به 40 روز زمان می باشد.

همکاران ما