logo
LOADING...

تهیه شده از تکه‌های فیله منییون  که با پیاز کاراملایز ، سیزیجات فصلی ساته شده وبا سیب زمینی و سـس سویا سرو می‌شود.

تهیه شده از 180 گرم سینه مرغ ساته که در ســس کاری تفت داده شده و با ترشی چاتنی  می‌گردد

تهیه شده از سینه مرغ پر شده از اسفناج ساطوری شده پنیر ماتزرلا به همراه سبزیجات گریل  سرو می‌شود

 

رستوران سورنا و در فضایی بسیار دلپذیر شامل حدود 800 متر مربع فضای سرپوشیده و حدود 700 متر مربع فضای باز با چشم اندازی بی نظیر به مناظر پیرامونی، پذیرای شما میهمان عزیز میباشد. 

هدف از راه اندازی سورنا، ایجاد تجربه ای کاملاً متفاوت از فضا های مشابه بوده است، فضایی که در آن ذائقه چشایی و بصری میهمانان توامان ارضا شود.

در این راستا پس از مدتها تلاش بی وقفه، طراحی رستوران سورنا به گونه ای انجام شد تا بتوان با استفاده از آخرین تکنولوژی های پخت و پز از کشور اطریش، مدرن ترین تجهیزات سالن جهت رفاه بیشتر میهمانان از کشور آلمان رفاه بیشتری را برای میهمانان فراهم ساخت.

با توجه به نتایج تحقیقات و مطالعات انجام شده توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت ، منوی رستوران سورنا برای اولین با در ایران با توجه به جمیع نظرات، سلائق و ترجیحات میهمانان آینده سورنا، طراحی و اجرا گردید.

در این رابطه، شرکت ما جهت ارائه غذا هایی با مزه های اصیل از شف بین المللی و تیم آشپزی از هتلهای بین المللی هیلتون دعوت بعمل آورد تا با هنر و دانش خود، لذت یک غذای فرنگی با تمام خصوصیاتی که شما در بهترین رستوران های اروپا را تجربه کردید، را به میهمانان خود هدیه دهد.

رستوران سورنا در حال حاضر با داشتن امکانات جانبی از جمله

 پارکینک اختصاصی ، اینترنت بی سیم ، موسیقی زنده  

و  پرسنل آموزش دیده آماده ارایه سرویس به مهمانان گرامی می باشد. 

کافی شاپ :    ساعت کار : 23:00 - 10:00        تلفن رزرو : 24555

ناهار و شام :    ناهار: 16:30 - 12:00    شام: 23:00 - 19:00   تلفن رزرو : 77512