سفره خانه سنتی صبا

 

با تلفیقی از معماری سنتی و معماری مدرن ایرانی با دو سالن ویژه جهت برگزاری مراسم و سمینارها فعالیت می نماید. این سفره خانه اوقات فراغت خوشی را همراه با موسیقی اصیل ایرانی به ارمغان آورده است و آماده پذیرایی از میهمانان صاحب ذوق می باشد.

ساعت کار سفره خانه

ناهار : 12 تا  14             شام : 19 تا  23

 

 

رزرو

  • تاریخچه رستوران

    رستوران ما از جمله رستوران های قدیمی شهر بزرگ تهران هست که سال 1345 در سه راه تخت جمشید افتتاح شد که خیلی زود تونست جای خودشو تو دل مردم باز کنه و به یکی از محبوب ترین رستوران های خانوادگی اون زمان تبدیل بشه . 

  • امکانات رستوران

    سفره خانه صبا مجهز به اینترنت بی سیم و همچنین پارکینگ اختصاصی می باشدو از دیگر امکانات رستوران موسیقی سنتی زنده و چایخانه می باشد.که جهت راحتی شما مهمانان گرامی را فراهم شده است. 

  • کیفیت غذا

    تمامی مواد اولیه سفره خانه صبا توسط تکنسین کنترل کیفیت بصورت روزانه هنگام تحویل بار از تامین کننده ها چک شده و از تازگی و کیفیت آن ها اطمینان حاصل می شود

بهترین غذاها از دید مشتریان

دیزی مخصوص

 

تهیه شده از گوشت گوسفندی به همراه مقدار کمی دنبه و یا دنبالچه برای رسیدن به طعم و ظاهر مطلوب و در کنار سبزی خوردن تازه، ماست یا ترشی و دوغ سرو می شود و از غذاهای ویژه سفره خانه صبا می باشد.که نظر اکثر مشتریان ما را به خود جلب کرده است.

 

ویرایشگر محتوا اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد.

باقالی پلو با ماهیچه 

 

تهیه شده از ماهیچه گوسفندی تازه و باقالی تازه که به همراه آب گوشت سرو می شود و بسیار لذیذ است واز غذاهای مخصوص سرآشپز سفره خانه صبا می باشد. که نظر اکثر مشتریان ما را به خود جلب کرده است.

کباب برگ مخصوص

 

تهیه شده از گوشت راسه گوسفندی مزه دار شده که همراه برنج معطر و خوش عطر ایرانی و سبزی و دوغ محلی سرو میگردد.از بهترین کباب های سفره خانه به شمار می رود که نظر اکثر مشتریان عزیز را به خود جلب نموده است.

اخبار سفره خانه صبا