دلسا برند محبوب در گروه کالایی لبنیات شد

در دومین جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان صنایع غذایی دلسا از بین 800 برند و 76 گروه کالایی و خدماتی موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب در گروه کالایی لبنیات در سال 1393 گردید. ...

 

ادامه

 

 

نو آوری

 

دلسا با کارآفرینی راه خود را شروع کرد و با نوآوری در تولید محصولات جدید و با کیفیت، پیوسته آن را ادامه خواهد داد.

 

 

همکاری گروهی

 

از افتخارات دلسا تولید مواد غذایی سالم با همکاری گروهی سالم است.احترام به ایده های نو و پذیرفتن تصمیم گیری جمعی، فرهنگ ماست.

 

 

بینش و نتیجه گیری مثمر ثمر

 

دلسا می داند به کجا می رود. همواره بینشی روشن برای تعیین هدف و انتخاب مسیر در این مجموعه وجود خواهد داشت.

 

دلسا یکی از شرکت‌های پیشرو درزمینهٔ تولید فرآورده‌های غذایی است که همواره از همکاری با بهترین و زبده‌ترین استعدادها و افراد متخصص در زمینه‌های مختلف جهت همکاری استقبال کرده و تمام سعی و تلاش خود را برای استفاده از سرمایه‌های جوان در سطح کشور به کار بسته است.

 

ربع قرن حضور فعال در صنعت غذا،در سالی که به شعار اقدام و عمل مزین گردیده است، مفتخریم پس از ۲۵ سال فعالیت صادقانه و مستمر در بخش صنعت غذا، به پاس ارج نهادن به همراهی شما هم میهنان و مشتریان وفادار و فهیم برند دلسا، محصولات کنسروی در بسته بندی های استاندارد

 

شرکت صنایع غذائی دلسا در سال ۱۳۷۰بمنظور تولید محصولات غذائی بر پایه تولید محصولات کشاورزی، شروع به ساخت و راه اندازی خطوط تولیدی نموده و  در سال ۱۳۷۳ موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردیده و متعاقباً با اخذ پروانه ساخت نوع محصول فعالیت تولیدی خود را آغاز نموده است . 

دلسا حامی برنامه آموزش آشپزی

دومین دوره حرفه ای Chef Academy  توسط شرکت GAM International ایتالیا وارد کننده تجهیزات صنعتی رستوران ها جهت آموزش و ایجاد آشنایی با فرهنگ و منوی غذاهای ایتالیایی به صاحبان و سرآشپزهای رستوران های فرنگی و ایرانی و کافی شاپ ها برگزار شد که شرکت صنایع غذایی دلسا به عنوان حامی مالی این دوره می باشد.

 اولین نمایشگاه بین المللی نیشابور

حضور دلسا در اولین نمایشگاه صنعت و صنایع غذایی همراه با برترین های صنعت کشور در نمایشگاه بین المللی نیشابور.همزمان با افتتاحیه نمایشگاه بین المللی خیام نیشابور اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت و صنایع غذایی برگزار شد.  دلسا به عنوان پیشرو صنایع غذایی کشور در کنار برترین های صنعت و صنایع غذایی حضور بهم رساند.

 دلسا واحد نمونه استاندارد 

تنها 4 سال پس از شروع به کار شرکت صنایع غذایی و در میان حضور انبوهی از صاحبان صنایع با قدمت، شرکت صنایع غذایی دلسا توانست با تکیه بر تولید محصول سلامت محور و منطبق با استانداردهای مربوطه و تجهیز ماشین آلات و آزمایشگاه ها ی با کیفیت، عنوان واحد نمونه منتخب اداره کل استاندارد در سال 1393 را کسب نماید.

وب سایت جدید دلسا

این شرکت در زمینی به وسعت 60 هزار متر مربع احداث گردید. دلسا در بین واحد های صنعتی کشور دارای ماشین آلات پیشرفته تولید وبسته بندی محصولات لبنی از شرکت های معتبرداخلی و خارجی می باشد به طوریکه ماشین آلات داخلی آن توسط شرکت شرق صنعت و ماشین آلات خارجی آن توسط GEAآلمان  و Hamba آلمان تهیه گردیده است.

 

 معرفی سکاندار انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان مواد غذایی 

مرتضی محمدی، تنها دارنده مدال افتخار کشور، با رأی قاطع اعضاء، به عنوان رئیس هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان مواد غذایی ایران انتخاب شد. 

 

 

 معرفی مدیریت عامل تولیدات برتر مواد غذایی ایران

علیرضا کرمی،دارنده مدارک تحصیلی در رشته مذکور از آلمان، به عنوان مدیریت عامل  تولیدکنندگان و صادرکنندگان مواد غذایی دلسا انتخاب شد. 

 

معرفی جدید ترین محصولات دلسا

 

کشک دلسا

 

 

 

 ترشی مخلوط درشت دلسا

 

 

رب گوجه فرنگی دلسا

 

شربت به لیمو دلسا

 

 

رب انار دلسا

 

 

 

آبلیمو دلسا

 

 

 

 

دلسا به سلامت محصولات خود افتخار می کند و از ویژگی های محصولات غذایی دلسا:

  1. سالم بودن
  2. استاندارد
  3. اصیل 
  4. خاص
  5. سریع هنگام پخت

 

محصولات صنایع غذایی دلسا را مثل همیشه با کیفیت عالی وبا طعم وعطری ماندگار در رسانه های اجنماعی دنبال نمایید