تلفن: 78..8967-021
فکس: 78..6789-021
همراه: 8..6789-0912
ایمیل: info@domainname.com
شرکت نیک پردازان آریا در تابستان 1380 توسط  جمعی از فارغ التحصیلان دانشگا ه های معتبر کشور و با هدف اصلی  تولید نرم افزارهای اداری به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.
در این سال ها همواره هدف اصلی ما رضایتمندی مشتری وافزایش کیفیت محصولات بوده است و تلاش کرده ایم تا با تمامی مکانات در نیل به این هدف  موفق باشیم.
 

خدمات و محصولات
محصولات گروه نرم افزاري نیک پردازان آریا طيف نسبتا کاملي از نيازهاي نرم افزاري شرکتها و موسسات خصوصي و دولتي را پوشش مي دهد. اين محصولات علاوه بر   پشتيباني از نيازهاي عملياتي هر واحد مي توانند در بستر ارتباطزمان الکترونيک با يکديگر تعامل داشته باشند.

همکاری


نظر ما بر اين است که آموزش کارشناسان جهت کسب مهارت و الزامات شغلي آسان ترين برنامه مديريت موثر منابع انساني يک سازمان است و سخت ترين مرحله آن ايجاد تعهد دروني نسبت به رعايت مسئولانه مفاد قرارداد کاري است. به عبارت ديگر صرف اينکه مدرکي هرچند بسيار با کيفيت در جيب من باشد...

درباره ما


گروه نرم افزاری نیک پردازان آریا با همکاری جمعی از کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و با هدف تولید سیستمهای اتوماسیون سازمانی پا گرفت و با توجه به تجربیات گذشته بدنه کارشناسی شرکت، در فاصله کوتاهی موفق به تولید طیف وسیعی از محصولات نرم افزاری جهت مکانیزه کردن ...

                                                    
مشتریان ما