سابقه نزدیک به 12 سال در زمینه تامین قطعات و تعمیرات موبایل گواهی بر حرفه ای بودن این مجموعه خواهد بود. درراستای دستاوردهای گذشته خود موفق به دریافت لوح ها و تقدیرنامه های متعددی شده ایم. به جرات می توان گفت خدمات موبایل قاصدک اولین شرکت خدمات تعمیرات تخصصی تلفن همراه در ایران می باشد که از کلیه برندها پشتیبانی می نماید.

 

مسئولیت پذیری در قبال نگهداری صحیح قطعات گوشی و تعمیرات انجام شده ، حفظ و امانتداری اطلاعات مشتریان در این مجموعه، خدمات موبایل قاصدک را به عنوان یک شرکت معتبر از دیگر تعمیرگاههای متفرقه متمایز می سازد. این مجموعه به مساحت 90 متر مربع مجهز به دوربین های مدار بسته، میز و روپوش Antistatic (قابلیت جلوگیری از انتقال الکتریسته ساکن در زمین و بدن به تلفن های همراه)، دستگاه لوپ ، دستگاه اسیلوسکوپ، Ultra، preheater، نور 150 لوکس برای هر میز تعمیر ، وتمامی تجهیزات مربوط به تعمیرات تخصصي می باشد. از دیگر محاسن خدمات موبایل قاصدک انجام تعمیرات تخصصی بر روی بردهای انواع برندها می باشد چرا که شرکت های خدمات پس از فروش برندهای معتبر بر روی بردهای معیوب تعمیرات انجام نمی دهند و تنها به تعویض برد بسنده می کنند ، که این امر شامل هزینه های بالاتری نسبت به تعمیر برد می باشد. خدمات موبایل قاصدک با انجام تعمیرات بر روی تمام قسمتهای برد تا حد امکان از تعویض برد خودداری می کند.

 

با توجه به تنوع گوشی و برند ،تلاش می کنیم خدماتی با جدیدترین تکنولوژی و بهترین قطعات را با حداکثر ضمانت عرضه نماییم و خاطر نشان میکنیم ، برای خرید قطعات پرسنل خدمات موبایل قاصدک با نهایت وسواس و از مطمئنترین فروشگاههای داخل و یا خارج از ایران خرید مینمایند . پرسنل و کادر متخصص خدمات موبایل قاصدک بزرگترین سرمایه این شرکت میباشند.در راستای افزایش سطح دانش روز تعمیرات موبایل کل پرسنل نرم افزاری و سخت افزاری این مجموعه موفق به گذراندن دوره تخصصی تعمیرات تلفن همراه از سازمان فنی و حرفه ای میباشند. پرسنل پذیرش ما از اصول و فنون مذاکره موفق و زبان بدن و همچنین دوره آموزش فروش موفق را در مرکز آموزش مجتمع فنی تهران گذرانده (که این امر منجر به افزایش رضایتمندی مشتری می باشد).