عنوان عایق های ساختمانی

 

عـــــایق صوتی
به منظور مقابله و کاهش سر و صدای مزاحم در ساختمانها، از عایق صوتی استفاده می کنند. در واقع در طراحی ساختمان ها باید دو چیز را در نظر گرفت , اول جذب صدا و بعد انتقال آن و از مصالحی استفاده نمود که این خاصیت را داشته باشند.
 
عایق الاستومری لوله ای
راه حل ایده آل جهت صرفه جویی حداکثر از انرژی در سیستم های گرمایشی، سرمایشی و تهویه هوا استفاده از عایق های الاستومری لوله ای شرکت وان فلکس می باشد که ضریب هدایت حرارتی کمی (mk / W 0,033 ) داشته که دوستدار محیط زیست نیز هست.

 

عایق الاستومری صفحه ای
رول های عایق حرارتی در دو نوع با عرض های 100 سانتی متر و 120 سانتی مترتولید شده کهضایعات در کانالهای مستطیل شکل به حداقل کاهش یافته و در کانالهایی که به صورت گرد تولید شده است استفاده از نوارهای چسبدار (Tape) کاهش می یابد.

عایق های حرارتی و رطوبتی پارس عایق


معمولا در تهویه مطبوع و تجهیزات سرمایشی استفاده می شود ، همانطور که از نام آن نیز مشخص است نوعی از لوازم عایق بندی بر اساس نوع الاستومریک با سلولهای بسته و ساختار مناسب می باشد.

عایق فوم الاستومریک یا عایق الاستومریک معمولاً در تهویه مطبوع و تجهیزات سرمایشی استفاده می شود ، همانطور که از نام آن نیز مشخص است نوعی از لوازم عایق بندی بر اساس نوع الاستومریک با سلولهای بسته و ساختار مناسب می باشد .

ایزوگام چیست؟

ایزوگام پوششی برای عایق کردن پشت بام و هر نوع  سازه ی دیگر در مقابل رطوبت و آب حاصل از باران وبرف و نم است. مواد تشکیل دهنده ایزوگام عمدتا قیر و الیاف مصنوعی است  و عمر آن به صورت متوسط 10 سال است. دلیل اصلی ظهورایزوگام درصنعت را می توان نیاز به محافظت درمقابل رطوبت,عدم وجود گونی مرغوب و کاهش مراحل داغ کردن (روش های قدیمی عایق نمودن) و مزایایd چون ترددآسان و جذب حرارت کمتر دانست.


یکی از انواع فوم های نیتریل، سلول بسته است. این محصول برای عایقکاری حرارتی و صوتی طراحی شده است.علاوه براین زیباست و عمر درازی دارد.قابلیت صدابندی بیشتر و صرفه اقتصادی بالاتر نسبت به انواع معمول مصالح عایقکاری صوتی سلول بسته یا سلول باز دارد.

افتخارات ما

 

100+

پروژه انجام شده

 

70+

محصول
 

300+

محصول فروخته شده
 

500+

مشتری

شرکت عایق های حرارتی و رطوبتی پارس عایق  با هدف خدمتگذاری به صنایع در سال ۱۳75 تاسیس و در جهت کمک به کاهش مصرف سوخت های فسیلی وهمچنین سهیم بودن در اهداف کلان رشد و آبادانی کشور فعالیت خود را آغاز نموده است . شرکت آرمان عایق اسپادانا سعی داشته تا رفتار تجاری خود را بر اساس صداقت , مسئولیت پذیری کارایی , علاقه به کار و کار آفرینی پایه گذاری و هدف گذاری نماید , همچنین سعی و تلاش خود را بکار گرفته تا با تولید عایق های سرد و گرم , قدمی مثبت در حفاظت از محیط زیست و نیز نقش بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی و نهایتاً امنیت و آرامش را به مشتریان خود ارائه نمایند.