خدمات

مشاوره

علاقه و استقبال انبوه سرمایه گذاران عزیزکشور در صنعت پمپ بنزین با توجه به توجیه بالای اقتصادی آن از یک سو و عدم اشنایی این افراد برای سرمایه گذاری در بخش پمپ بنزین از سویی دیگر ما را بر ان داشت تا با ایجاد کار گروهی متشکل از  کارشناسان و متخصصین خبره وآگاه در صنعت پمپ بنزین اطلاعات کامل و صحیحی در اختیار سرمایه گذاران عزیز قرارداده و از  ابتدا تا زمان راه اندازی جایگاه پمپ بنزین دوشادوش وقدم به قدم در کنار این عزیزان باشیم . لذا برای اولین بار در ایران شركت نگین سوخت پاسارگاد دراقدامی مبتکرانه کلیه اقدامات لازم جهت سرمایه گذاری د ر احداث و ساخت پمپ بنزین را به صورت کاملا اصولی و کار شناسی شده توسط کارشناس خبره و زبردست از ابتدا تا انتهای کار انجام داده است.

 

بازسازی جایگاه

قابل توجه جایگاه داران سراسر کشور این شرکت با بیش از یک دهه فعالیت و خدمات مهندسی با بیش از 30 نفر از کارشناسان و پرسنل فنی ومجرب در خصوص طراحی ،احداث،ساخت،تعمیرات و نگهداری کلیه تجهیزات سوخت رسانی اماده همکاری با شما عزیزان میباشد.

  • در کمترین زمان ونازل ترین قیمت در سراسر ایران
  • این شرکت عرضه انواع تجهیزات جایگاههای پمپ بنزین شامل: پمپ شناور، تجهیزات کنترل سطح مخازن (تانک مانیتورینگ) ، قطعات مصرفی دیسپنسرها ولوازم الکتریکال و....با برترین برند و نازل ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.
  • تامین و توزیع تجهیزات و قطعات انواع دستگاه های سوخت و تزریق

 

سرمایه گذاری و مشارکت

این شرکت امادگی لازم جهت مشارکت و سرمایه گذاری در احداث و ساخت پمپ بنزین و مجتمع خدمات رفاهی را دارد.لذا از کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی که زمین مناسب یا سرمایه کافی جهت احداث و ساخت جایگاه  پمپ بنزین را دارا می باشند دعوت میشود که با ارسال کروکی  دقیق زمین به همراه مشخصات زمین مورد نظر به ایمیل یا فکس شرکت ارسال تا در اولین فرصت پس از بررسی کارشناسان با شما تماس گرفته شود.

سرمایه گزاران عزیز با اعلام و ارسال مقدار سرمایه و اعلام نحوه مشارکت می توانند با توجه به مقدار سرمایه در جایگاه پمپ بنزین یا مجتمع خدمات رفاهی سرمایه گذاری نمایند.

با توجه به رکود ساخت وساز در کشور و ریسک پذیری سرمایه گذاری در بسیاری از بخشهای صنعت تعداد زیادی از هموطنان عزیز، سرمایه گذاری در احداث وساخت پمپ بنزین و مجتمع خدمات رفاهی (به دلیل سود اوری بالا ،ارزش افزوده ،نقد بودن کارمزد ، سود قابل ملاحظه وتوجیه کامل اقتصادی و...بسیاری از مزایای پنهان و اشکار آن ) اغاز نمودند. همچنین با ورود افراد غیر متخصص و نا اگاه در این صنعت مهم و حساس کشور که با دادن اطلاعات نادرست و غلط باعث افزایش ریسک پذیری سرمایه و بالا رفتن هزینه ها در کلیه مراحل کار(از خرید زمین تا احداث وساخت پمپ بنزین) شدند بر اساس احساس تکلیف بر ان شدیم تا با ایجاد اولین سایت تخصصی پمپ بنزین گامی کوچک در جهت اطلاع رسانی درست و صحیح در این صنعت برداریم و بتوانیم بیش از یک دهه تجربیات و فعالیت مستمر خود را در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.

شركت ایران سوخت در سال 1380 با هدف طراحی ، اجراء، احداث وساخت جایگاههای سوخت پمپ بنزین و گازوئیل و جایگاههای وتولید ،تامین واردات عمده کلیه تجهیزات و قطعات مربوط به جایگاههای پمپ بنزین با تکیه بر12 سال سابقه کاری موسسین آن تاسیس شده است . این شرکت توسعه پایدار خود را در گرو توجه همزمان به کیفیت و تعهد کار دانسته و در این راستا متعهدانه تصمیم دارد جهت آوردن نیاز مشتریان به تامین نیازمندیها و اهداف آن اقدام نماید.
این شرکت دارای کادری مشتمل از 40 نفر از کارشناسان و پرسنل فنی و مجرب در خصوص طراحی و اجراء ، احداث وساخت پمپ بنزین ومجتمع خدمات رفاهی وهمچنین تعمیرات و نگهداری کلیه تجهیزات سوخت رسانی وتجربه فعالیت 11 ساله در سالن های مونتاز می باشد.

با توجه به تولید انواع قطعات و لوازم یدکی پمپ بنزین با بهترین کیفیت ونازل ترین قیمت، با همت ودانش فنی بالا و به روز کارکنان شرکت صادرات خدمات فنی و مهندسی، قطعات و لوازم یدکی پمپ بنزین برای اولین بار در ایران به کشورهای همسایه مانند عراق انجام گرفته است. قیمت پایین ،کیفیت بالای لوازم پمپ بنزین تولیدی و دانش فنی به روز و بالای کارشناسان این شرکت هزینه احداث و ساخت جایگاه پمپ بنزین در کشورهای همسایه بین پانصد تا هفتصد میلیون تومان ارزان تر از شرکتهای خارجی مرتبط با این صنعت، کاهش داده است.


 

66550022 - 66550023