درباره ما - خدمات روشنایی ثمین تابش

شرکت ثمین تابش به لطف خداوند و به کارگیری دانش روز و به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور در سال 1379 در شهر تهران  تاسیس گردید. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه صنعت روشنایی برآورده سازد و با تولید محصولات زیر در زمره یکی از تولیدکنندگان انبوه چراغ‌های خیابانی و روشنایی در ایران قرار گیرد:

  • چراغ‌های خیابانی
  • چراغ‌های خیابانی LED
  • چراغ‌های پارکی
  • چراغ‌های پارکی LED

شرکت ثمین تابش با دارا بودن کارگاه‌های دایکاست، فلزکاری، پرس، قالبسازی، خط رنگ الکترواستاتیک و خطوط مونتاژ چندگانه قادر به تولید انبوه انواع چراغ‌های خیابانی در توان‌های مختلف می‌باشد. از مشخصات بارز سیستم تولید شرکت ثمین تابش، قابلیت انعطاف پذیری خطوط تولید و تعدد آن‌ها جهت پاسخگویی به سفارشات در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشد.
از دیگر مشخصات بارز سیستم تولید شرکت ثمین تابش، می توان به وجود زنجیره کاملی از انواع ماشین های دایکاست در تناژهای مختلف اشاره کرد. این موضوع به همراه قابلیت انعطاف پذیری خطوط تولید و تعدد آن ها موجب پاسخگویی به سفارشات انبوه در کوتاه ترین زمان ممکن شده است.
شرکت ثمین تابش با برخورداری از پرسنل با تجربه و متخصص در زمینه‌های طراحی صنعتی، مکانیک، برق، فتومتری و کامپیوتر و برخورداری از تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز مانند آزمایشگاه فتومتری، آزمایشگاه آب و گرد و خاک (تست IP) و آزمایشگاه برق هم‌چنان پیشتاز عرصه نوآوری در این صنعت می‌باشد.
شرکت ثمین تابش با استفاده از فعالیت‌های بخش R&D همـواره قادر به ارائه محصولات با طراحی‌های جدید بوده و از همین رو هر سال چندین محصول جدید در این واحد طراحی و به مرحله تولید می‌رسد.

(c) کلیه حقوق این سایت برای شرکت ثمین تابش محفوظ است.