درباره ما - فروشگاه ساعت شکیبا

با افزایش تنوع برندها و اطلاعات تخصصی مربوط به کالاهای مختلف، باعث شده است عموم مردم قبل از خرید تا حد امکان در خصوص محصول مورد نیاز خود تحقیق نمایند. در جهان امروز در خصوص کالاهای خاص (نیمه سرمایه ای – نیمه مصرفی) نظیر زیورآلات، ساعت، گوشی همراه، قطعات کامپیوتر و ... مرجع مناسب تحقیق قبل از خرید، اینترنت و سایتهای اطلاع رسانی و فروش اینترنتی مربوطه می‌باشد.

در همین راستا نیاز به یک پایگاه اطلاع رسانی و فروش، در برگیرنده اطلاعات جامع و قابل اطمینان در خصوص مدلهای مختلف ساعت و ویژگیهای آنها نظیر برند، قیمت، شکل ظاهر و ... ما را بر آن داشته تا ضمن ایجاد این سایت اولین پایگاه جامع اطلاع رسانی، فروش و توزیع ساعت در سطح کشور ایران باشیم.

سایت ساعت شکیبا جهت کسب اطمینان مشتریان خود با بررسی هر یک از برندها موجود در سایت و اطمینان از اصل بودن ساعت های هر برند تلاش کرده تا اطلاعات و تاریخچه مربوط به هر برند را تهیه و در سایت ایجاد نماید. شما میتوانید این اطلاعات را در منوی بالای سایت  برندهای ساعت > تولید کنندگان ساعت مچی و برندهای ساعت > تولید کنندگان موتور ساعت مطالعه کنید. این اطلاعات همواره در حال بروز آوری میباشد.