| 

درباره ما

شرکت صنعتی پیچک با هدف پيشرفت و توسعه صنايع کشور و به جهت ارائه خدمات صنعتی و بازرگانی در زمينه تأمين و پشتيبانی تجهيزات صنعتی، راهسازی، کشاورزی و آزمایشگاهی مورد نياز کشور عزيزمان تأسيس گرديد.

با توجه به ارتباطات نزديک مديران و موسسين شرکت با صنايع پيشرفته کشورهاي اروپايی و آسیایی بخش اعظم فعاليت ها و مبادلات شرکت پیچک بر روي اين کشورها متمرکز گرديد. بدين ترتيب با آشنايي صنايع کشور با اين شرکت و گستره فعاليت هاي آن، شرکت پیچک توانست در مدت نسبتاً کوتاهی، با ارائه خدمات صادقانه خود در تأمين ماشين آلات و تجهيزات، جايگاه ويژه ای در بخش صنعتی کشور بدست آورد.

 

بیانیه ­ی ارزش شرکت صنعتی پیچک

به مشتریانمان همان توصیه هایی می کنیم که خودمان هم به کار می بندیم. چنین نیست که به فکر منافع شخصی باشیم و به قیمت ضرر دیگران سود جویی کنیم.

تمام تلاش ما این است که محیط کار، فضایی دلچسب و ایده آل داشته باشد.

تمام تلاش خود را به کار می گیریم که همه از استعدادهایشان نهایت بهره را ببرند و با صرف وقت و هزینه­ ی فراوان روی افراد سرمایه گذاری آموزشی می­کنیم.

سیستم های مدیریتی ما بر اصول دموکراسی استوار است و از کاغذ بازی و امر و نهی های بی مورد خبری نیست.

به نیروهای اجرایی قدرت عمل زیادی می دهیم تا بدون قید و بند و با آزادی تصمیم بگیرند.

برای انسان های خوش خلق ارزش فراوانی قائلیم و کسانی را که تعهد، تخصص و نزاکت را یکجا داشته باشند به عنوان کارمند نمونه معرفی می کنیم.

طرفدار کسانی هستیم که در بحث های کاری و گفتگو با رقبا، مشتری و مصرف کننده صادق باشند.

آن هایی که سختکوش هستند و برای رسیدن به هدف از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند، مورد توجه خاص هستند.

راه پیشرفت را برای همه هموار می کنیم و هیچ گونه تبعیضی قائل نمی شویم. همه از هر جنسیت، نژاد و مذهب در نظر ما یکسان هستند.

در فضای کاری ما دوستی حاکم است. همه ی افراد با هم همکار و دوست هستند.