شرکت تجهیزات کامپیوتری پرهام ، به عنوان يكي از بزرگترين مراكز فعال در حوزه کامپیوتر در ايران و خاورميانه با كادري مجرب و فروشندگاني متخصص مشغول ارائه خدمات به مراجعين و خريداران محترم مي باشد. شما مراجعين محترم مي توانيد كليه اقلام کامپیوتری مورد نياز را از اين مركز و با بهترين كيفيت و بهترين قيمت تهيه فرماييد.

در حال حاضر اين شركت با داشتن متخصصين زبده در زمينه تجهيزات و قطعات كامپيوتري يكي از برترين ارائه دهندگان اينگــــونه خدمات در سطح كشور است. همچنين اين شركت يكـــي از وارد كنندگان عــــــــمده قطعات كامپيوتری و لپ تاپ در ايران می باشد . محصولات وارداتي شركت شامل تمامي مدلهای دو مارک معتبر DELL و SONY می باشد.

با در نظر گرفتن اين نكته كه شرکت تجهیزات کامپیوتری پرهام از وارد كنندگان عمده كامپيوترهاي لپ تاپ در ايران است ، قادر است سيســتمهاي خود را با نازلترين قيمت و بهترين خــدمات پس از فروش در اخـــــتيار مشتريان گرامي قرار دهد. شما مي توانيد جــهت دريافت اطلاعات بيشتر در مورد محصــولات از بخش محصــولات شركت ديدن فرماييد. 

در حال حاضر کلیه محصولات وارداتی این شرکت با گارانتی یک ساله ارائه می گردد.

علاوه بر فروش , شرکت تجهیزات کامپیوتری پرهام خدمات فروانی در حوزه کامپیوتر و آی تی ارایه می دهد . از جمله خدمات ارایه شده توسط این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

آفیش – فتوشاپ – آی تی – لینوکس – شبکه – سخت افزار – طراحی وب سایت – برنامه نویسی – تعمیرات لپ تاپ – تعمیرات نت بوک – تعمیرات کامپیوتر – تعمیرات تبلت – آموزش

با تشکر از بازدید شما ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.