جدیدترین اخبار

” وزیری امیر حسنک”  اثر استاد محمود دولت آبادی منتشر شد.

  این اثر که از طرف انتشارات فیروزی منتشر گردیده است شامل کتاب وزیری امیر حسنک به همراه لوح فشرده ی بازخوانی داستان “حسنک   وزیر اثر بیهقی دبیر” می باشد که برای اولین بار با صدای استاد دولت آبادی عرضه گردیده است.
  این مجموعه شامل موارد ذیل می باشد :
  ۱- کتاب وزیری امیر حسنک : این کتاب ۱۹۰ صفحه ای در قطع پالتویی منتشر گردیده است و طرح جلد آن اثر سارا دولت آبادی می باشد.
  ۲- لوح فشرده بازخوانی”داستان بر دار کردن حسنک وزیر” : این لوح فشرده شامل ۵۲ دقیقه خوانش داستان حسنک وزیر اثر ابوالفضل   بیهقی دبیر می باشد که برای اولین بار با صدای محمود دولت آبادی ارائه می گردد.


 

آثار برگزیده داستان‌نویسان در سال ۹۴ معرفی شدند.

 آثار تحسین شده داستانی سال ۹۴ از سوی داستان نویسان، داستان پژوهان و منتقدان همزمان با برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند.
بنابر اعلام نظر ۱۷۲ رأی دهنده، سه مجموعه داستان و سه رمان حائز رأی بیشتری شدند که از پدیدآورندگان این کتاب‌ها در مراسمی در نمایشگاه کتاب تجلیل خواهد شد.
«انجمن دوستداران زبان و ادبیات فارسی شیراز» (وابسته به مؤسسه فرهنگی‌هنری اساطیر پارس، دارای مجوز از آن وزارت محترم)، با همکاری گروه مجازی «داستان ایرانی» (تشکیل‌شده از ۲۵۶ داستان‌نویس و داستان‌پژوه)، در ادامه چندصد برنامه خود و با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی، پس از طرح ایده از سوی داستان نویسان و به‌دنبال آن رایزنی‌ها و همفکری‌های بسیار، فراخوان نخستین آیین «انتخاب کتاب تحسین‌شده داستان ایرانی در سال۹۴» را منتشر کرد.